-
-
-

// 23 червня 2019

Перший етап Чемпіонату України з пляжного волейболу: у рівнянок "срібло" та "бронза"

Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорноморська, рівнянки мають "срібло" та "бронзу".

-
Gera
-

РІВНЕНЩИНА
-
19.07.2019 •  Переглядів:5  •
bv-champukr-m-20190719.jpg (194.73 Kb)В Чернігові відбувся чотиризірковий тур чемпіонату України з пляжного волейболу. Участь в турнірі взяли 22 чоловічі команди.
13.07.2019 •  Переглядів:10  •
bv-champukr-20190714.jpg (111.15 Kb)В смт Затока відбулись змагання ІІ туру чемпіонату України з волейболу пляжного серед юнаків віком до 16 років.
21.06.2019 •  Переглядів:109  •
beach-volley-2.jpg (71.32 Kb)З нагоди відзначення Дня молоді у м. Здолбунів 30 червня відбудуться змагання з пляжного волейболу, які пройдуть у міському гідропарку.
УКРАЇНА ТА СВІТ
-
15.05.2019 •  Переглядів:149  •
beach-volley-2.jpg (71.32 Kb)Новий національний сезон пляжного волейболу стартував у Запоріжжі! Відбувся 1* тур Чемпіонату України. Більшість нагород залишилося у господарів загань!
24.04.2019 •  Переглядів:53  •
lunina-samodai-20190424.jpg (94.96 Kb)Завоювавши у Таїланді нагороди різного ґатунку, українські пляжники і у Малайзії не збиралися пасти задніх.
24.04.2019 •  Переглядів:51  •
makhno-20190424.jpg (84.1 Kb)Українські пляжниці Ірина та Інна Махно стали срібними призерками Світового туру 1* у Швеції.