РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Рівнянин Ілля Ковальов в парі з запорізьким пляжником Владиславом Паленко посіли 7-е місце в Чернігові.

04.06.2017

27 пар прибули до Чернігова для участі в 2-му турі чемпіонату України серед чоловічих команд. Серед учасників практично всі найсильніші "пляжники" країни, а також гості з сусідньої Білорусі.

Для рівненсько –запорізької пари, єдиної з представником рівненщини на цьому турнірі, змагання пройшли не геть гладко. В кожному з зіграних матчів їм довелося практично вигризати перемоги. Вже на старті змагань Іллі та Владиславу довелося докласти максимум зусиль, щоб здолати пару Павелко/Ліцман з Самбору. Рахунок по партіям красномовно свідчить про запеклу боротьбу: 19:21, 24:22, 15:13.

Наступну гру Ковальов/Паленко програли одеситам Іойшеру/Христову 1:2. Розмінявшись перемогами в стартовомих сетах рівненсько-запорізька пара буквально розсипалася на тай-брейку 4:15. Тож права на помилку в хлопців вже не залишилося.

І якщо сумчан, пару Кущ/Кулініч, вони перемогли 2:0, то в грі з ще однією одеською парою Сергієнко / Лисяний знову завершилася поразкую і знову у вирішальній партії.

У підсумку 7-е місце і 66 рейтингових очок. Напевне, що хлопці розраховували на більше. Шанс поправити турнірне становище в них буде вже в липні, коли в Харківській області пройде 3-й тур чемпіонату. Тож побажаємо їм успіхів.