-
css fb youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Чемпіонат України з пляжного волейболу. Сезон 2017. Дівчата(U-16).

26.06.2017
Дата Стадія Команда 1 Команда 2 Результат Партія 1 Партія 2 Партія 3
1-й тур. Чорноморськ. 11-14.05.2017
11.05.2017 І Фітьо / Лаптєва (Львів) Гусейнова / Плюхина (Рівне) 2:0 21:15 21:17 -
11.05.2017 І Домажирська / Жуковська (Одеса) Паршина / Романюк (Рівне) 0:2 10:21 14:21 -
11.05.2017 І Крива / Капланська (Одеса) Стельмах / Лагоднюк (Рівне) 2:0 21:16 21:13 -
11.05.2017 І Раєнко / Чуйкина (Чорноморськ) Карпець / Павловська (Квасилів) 0:2 9:21 11:21 -
11.05.2017 І Василишина / Садовська (Квасилів) Луценко / Амелькіна (Запоріжжя) 0:2 12:21 9:21 -
12.05.2017 ІІ Радчук / Лещук (Рівне) Шевчук / Чабанова (Врадіївка) 1:2 17:21 21:13 13:15
12.05.2017 ІІ Сердюк / Ніценко (Чорноморськ) Паршина / Романюк (Рівне) 2:0 21:12 21:10 -
12.05.2017 ІІ Корда / Левків (Львів) Підгурська / Грищенко (Рівне) 0:2 11:21 7:21 -
12.05.2017 ІІ Карпець / Павловська (Квасилів) Попик / Цмоковіч (Новий Калинів) 2:0 21:16 21:13 -
12.05.2017 49 Стельмах / Лагоднюк (Рівне) Чернелівська / Жук (Одеса) 2:0 21:16 21:10 -
12.05.2017 49 Федченко / Свиридович (Запоріжжя) Гусейнова / Плюхина (Рівне) 0:2 14:21 14:21 -
12.05.2017 49 Василишина / Садовська (Квасилів) Зановська / Коміренко (Апостолове/Нива Трудова) 2:1 29:31 21:16 15:11
12.05.2017 33 Стельмах / Лагоднюк (Рівне) Радчук / Лещук(Рівне) 2:1 21:14 11:21 15:9
12.05.2017 33 Василишина / Садовська(Квасилів) Паршина / Романюк (Рівне) 0:2 18:21 18:21 -
12.05.2017 33 Гусейнова / Плюхина (Рівне) Сопочева / Сопочева (Миколаїв) 0:2 14:21 6:21 -
12.05.2017 ІІІ Лазаренко / Коваленко (Запоріжжя) Підгурська / Грищенко (Рівне) 0:2 5:21 12:21 -
12.05.2017 ІІІ Чечельницька / Романюк (Чорноморськ) Карпець / Павловська (Квасилів) 2:0 21:11 21:5 -
12.05.2017 25 Стельмах / Лагоднюк (Рівне) Кузюткіна / Клименко (Київ) 2:0 21:15 21:12 -
12.05.2017 25 Паршина / Романюк (Рівне) Васильєва / Рибальченко (Дніпро) 0:2 11:21 14:21 -
13.05.2017 17 Стельмах / Лагоднюк (Рівне) Сердюк / Ніценко (Чорноморськ) 1:2 21:13 11:21 13:15
13.05.2017 17 Фітьо / Лаптєва (Львів) Карпець / Павловська (Квасилів) 0:2 6:21 12:21 -
13.05.2017 ІV Ярмолюк / Нагорна (Житомир/Харків) Підгурська / Грищенко (Рівне) 0:2 13:21 16:21 -
13.05.2017 13 Карпець / Павловська (Квасилів) Капланська / Саричева (Одеса) 2:0 21:12 21:16 -
13.05.2017 9 Карпець / Павловська (Квасилів) Мазнєва / Кузьменко(Житомир) 2:1 13:21 21:10 15:9
13.05.2017 V Чечельницька / Романюк (Чорноморськ) Підгурська / Грищенко (Рівне) 2:1 21:16 19:21 15:12
13.05.2017 7 Карпець / Павловська(Квасилів) Луценко / Амелькіна(Запоріжжя) 0:2 5:21 18:21 -
13.05.2017 5 Луценко / Амелькіна(Запоріжжя) Підгурська / Грищенко (Рівне) 0:2 14:21 11:21 -
14.05.2017 SF Чорна / Мельник(Чорноморськ) Підгурська / Грищенко (Рівне) 1:2 21:13 10:21 13:15
14.05.2017 F Підгурська / Грищенко (Рівне) Чечельницька / Романюк(Чорноморськ) 2:0 21:14 21:18 -
2-й тур. Кривий Ріг. 23-23.06.2017
23.06.2017 І Семенюк / Лещук (Рівне) Мезенцева / Кушнар (Краснопавлівка) 2:0 21:18 21:8 -
23.06.2017 І Паршина / Романюк (Рівне) Войтюк / Корчак (Деражня) 2:0 21:12 21:19 -
23.06.2017 ІІ Підгурська / Грищенко (Рівне) Івасік / Чернелівська (Одеса) 2:0 21:6 21:8 -
23.06.2017 ІІ Корда / Денис (Львів) Карпeць / Павловська (Квасилів) 2:1 21:13 15:21 15:11
23.06.2017 ІІ Семенюк / Лещук (Рівне) Жукова / Гужва (Запоріжжя) 2:1 17:21 21:14 15:12
23.06.2017 ІІ Паршина / Романюк (Рівне) Сопочева / Сопочева (Миколаїв) 0:2 21:23 5:21 -
24.06.2017 25 Попик / Витичак (Новий Калинів) Карпeць / Павловська (Квасилів) 0:2 12:21 9:21 -
24.06.2017 25 Шарова / Данилюк (Одеса) Василишина / Садовська (Квасилів) 1:2 19:21 22:20 1:15
24.06.2017 25 Михайлова / Дорогань (Запоріжжя) Паршина / Романюк (Рівне) 0:2 10:21 15:21 -
24.06.2017 17 Сердюк / Ніценко (Чорноморськ) Карпeць / Павловська (Квасилів) 2:0 21:13 21:14 -
24.06.2017 17 Мазнева / Кузьменко (Житомир) Василишина / Садовська (Квасилів) 2:0 21:12 21:9 -
24.06.2017 17 Крива / Капланська (Одеса) Паршина / Романюк (Рівне) 2:0 21:14 21:18 -
25.06.2017 ІV Підгурська / Грищенко (Рівне) Кіракосян / Паламарчук 2:0 21:14 21:12 -
25.06.2017 ІV Ярмолюк / Нагорна (Житомир/Харків) Семенюк / Лещук (Рівне) 2:1 21:11 15:21 15:11
25.06.2017 9 Сердюк / Ніценко (Чорноморськ) Семенюк / Лещук (Рівне) 0:2 7:21 11:21 -
25.06.2017 V Підгурська / Грищенко (Рівне) Ярмолюк / Нагорна (Житомир/Харків) 0:2 16:21 18:21 -
25.06.2017 7 Семенюк / Лещук (Рівне) Жукова / Гужва (Запоріжжя) 0:2 12:21 16:21 -
25.06.2017 5 Підгурська / Грищенко (Рівне) Амелькіна / Луценко(Запоріжжя) 2:0 21:11 21:14 -
26.06.2017 SF Підгурська / Грищенко (Рівне) Чорна / Мельник (Деражня) 2:1 21:17 21:23 15:13
26.06.2017 F Підгурська / Грищенко (Рівне) Жукова / Гужва (Запоріжжя) 2:0 21:13 21:18 -
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Теги: пляжний волейбол
Переглядів: 213 Коментарів: 0
Повернутися назад

Читайте також:

18.08.17 Українки у плей-офф чемпіонату Європи!
12.07.17 Перший крок до Буенос-Айреса зроблено
02.07.17 Чемпіонат України з пляжного волейболу. Сезон 2017. Юнаки(U-18)
01.06.17 У Москві кваліфікація українським парам не підкорилася!
13.03.17 Рівнянки Катерина Дашевська та Анастасія Нємухова перемогли у зимовому чемпіонаті України з пляжного волейболу

Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі

-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2018 РОФВ