-
css fb twitter youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Колесник(Парфенчук) Жанна Михайлівна

14.11.2016
kolesnikperfenchuk-zhanna-mikhailivna-2.jpg (89.52 Kb)

1944р народження. Волейболом почала займатись у 1956 році, навчаючись у СШ № 5 м. Рівне. Перший тренер – вчитель фізичної культури Руденко Василь Акимович.

З 1959 року займалась в ДЮСШ м. Рівне. Другий тренер – Гуцевич Євген Захарович. З 1961 по 1965 – студентка РДПІ. Третій тренер – Бєлова Валентина Пимінівна. З 1961р. по 1965р. – студентка Тернопільського ДПІ.

З 1969р. по 1985р. стала тренером жіночої команди РДПІ, ДСТ «Буревісник», збірної міста та області. Була «граючим тренером». Двічі виступали на Спартакіаді України. У 1978 році зайняли 16 місце: дали 9 очок для області у м. Одеса. Обіграли одеську команду «Буревісник». Команда РДПІ всі роки під керівництвом Колесник Ж.М. була чемпіоном ДСТ «Буревісник», міста та області. Кожний рік брали участь в Першості України збірних команд областей. Посідали призові місця.

Колесник Жанна Михайлівна – кандидат в майстри спорту з волейболу; кандидат в майстри спорту з гандболу. У 1983-1984рр. завідувала кафедрою фізичного виховання РДГУ. З 1999 року працює старшим викладачем кафедри теорії і методики фізичного виховання РДГУ. За період роботи у вузі (50 років) зарекомендовала себе як висококваліфікований спеціаліст з фізичної культури та спорту, відмінний педагог, організатор та наставник студентської молоді, нагороджена медаллю «Ветеран праці»., Почесною грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Жанна Михайлівна виховала трьох дітей, з яких 2 доньки Є кандидатами у майстри спорту з гандболу, а син – майстер спорту з футболу.
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Переглядів: 281 Коментарів: 0
Повернутися назад


Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
РУБРИКИ
-
Рурики Імена: минуле, сучасне і майбутнє рівненського волейболу
 

-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2019 РОФВ