РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

У Вараші пройшов традиційний турнір

19.12.2022

Волейбольний турнір, що проводиться у грудні більше 30 років поспіль відбувся у спортивному залі ПК РАЕС.

В турнірі взяли участь 6 команд: «Дрім-Тім», «Елегант-Юріс», «Полиці», ветеранська та молодіжні команди РАЕС, а також представники ЗСУ – команда ВЧ-3045.

За регламентом змагань всі учасники були розділені на дві групи. Команди, які посідали в своїх групах другі місця – зустрічалися в матчі за 3-є місце, а переможці груп – у головному фіналі турніру.

Турнір пройшов у напруженій боротьбі – в половині зустрічей долю матчу вирішував тай-брейк.

В підсумку, в грі за третє місце зустрілись команди «РАЕС-Молодь» та «РАЕС-Ветерани». Перемогу, з результатом 2:1 й кубок за ІІІ місце отримала команда «РАЕС-Ветерани», їх суперники отримали приз «За волю до перемоги».

У фінальній грі турніру зіграли переможці груп - команди «Елегант-Юріс» та «Дрім-Тім». І знову переможця визначав тай-брейк. Вигравши 16:14 вирішальну партію та 2:1 фінал звання переможців турніру здобула команда «Дрім - Тім».

Також учасники турніру долучилися до допомоги ЗСУ: під час турніру було проведено збір коштів для благодійного фонду «Громадянин», якій запустив програму «Кіборги» і опікується бійцями ЗСУ, які отримали важкі поранення та потребують протезування.