РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Хміль та Лазаренко завоювали "бронзу" Світового туру

25.08.2021

Українські пляжниці Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко стали бронзовими призерками однозіркового етапу Світового туру, який відбувся у Будапешті.

На турнірі взяли участь одразу два жіночих дуети – Тетяна Лазаренко \ Ангеліна Хміль та Єва Сердюк \ Дар’я Романюк. Дівчата здобули по одній перемозі на груповому етапі та вийшли у плей-офф змагань. За путівку до чвертьфіналу українкам довелося боротися один проти одного. Сильнішими виявилася пара Хміль\Лазаренко.

Світовий тур 1*. Груповий етап. Група D
Dave/Starikov ISR [5] - Serdiuk/Romaniuk UKR [12] - 2-1 (20-22, 21-17, 15-8)
Vasvári, E./Vasvári, Z. HUN [4] - Serdiuk/Romaniuk UKR [12] - 0-2 (12-21, 17-21)

Світовий тур 1*. Груповий етап. Група С
Khmil/Lazarenko UKR [3] - Szabó/Vecsey HUN [14] - 2-0 (21-10, 21-11)
Khmil/Lazarenko UKR [3] - They/Breidenbach ITA [6] - 0-2 (16-21, 15-21)

Світовий тур 1*. Плей-офф. Раунд 12
Khmil/Lazarenko UKR [3] - Serdiuk/Romaniuk UKR [12] - 2-0 (21-18, 21-18)

Далі українки здобули досить легку перемогу у матчі 1\4 фіналу.

Чвертьфінал
Khmil/Lazarenko UKR [3] - Betschart, M./Stähli SUI [9] - 2-0 (21-13, 21-15)

У півфіналі Ангеліна та Тетяна поступилися майбутнім переможцям турніру - дуету з Італії. А от у матчі за бронзові нагороди українки у напруженому поєдинку здолали представниць Ізраїлю.

Півфінал
They/Breidenbach ITA [6] - Khmil/Lazarenko UKR [3] - 2-0 (25-23, 21-15)

Матч за третє місце
Dave/Starikov ISR [5] - Khmil/Lazarenko UKR [3] - 1-2 (19-21, 25-23, 12-15)

За результатами Світового туру 1* в угорському місті Будапешт Тетяна Лазаренко та Ангеліна Хміль стали бронзовими призерками, а Сердюк \ Романюк посіли дев’яте місце.

Джерело: volleyball.ua