РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Попов та Ємельянчик стали бронзовими призерами Сателліт Вадуц-2018

13.08.2018

Українські пляжники Сергій Попов та Владислав Ємельянчик завоювали бронзові нагороди турніру Сателліт, який відбувся цими днями у Ліхтенштейні.

Сергій Попов та Владислав Ємельянчик посіли першу сходинку групи С, перегравши на тай-брейках бразильців та австрійців. Українські пляжники завдяки двом перемогам вийшли одразу у чвертьфінал престижного турніру.

10 серпня, п’ятниця
Основна сітка. Група С
Popov/Iemelianchyk UKR [6] - Kunert/Eglseer AUT [11] 2-1 (18-21, 21-13, 15-11)
Márcio Gaudie/Arthur BRA [3] - Popov/Iemelianchyk UKR [6] 1-2 (16-21, 21-19, 10-15)

У чвертьфіналі українці не без проблем, але дотиснули на тай-брейку латвійську пару Регза\Шмедінш та стали півфіналістами Сателліт Вадуц-2018.

11 серпня, субота
Основна сітка. Плей-офф. Чвертьфінал
Regza/Smedins T. LAT [2] - Popov/Iemelianchyk UKR [6] 1-2 (21-17, 14-21, 12-15)

Ну а далі був матч за вихід у фінал Сателліт Вадуц-2018! Матч, який відбувся за іронією долі. Колись вони були однією командою, разом ставали чемпіонами світу та Європи, а тепер вони грають за різні країни і один проти одного! У півфіналі Сателліт Вадуц-2018 зійшлися українці Сергій Попов та Владислав Ємельянчик проти росіян Валерія Самодая та Тараса Мисківа.

Хто не зрозумів, нагадаємо, що Сергій Попов раніше виступав з Валерієм Самодаєм. І саме з ним він завоював золоті нагороди чемпіонату світу серед молоді в 2009 і в 2011, став віце-чемпіоном Європи-2009 (U20), бронзовим призером чемпіонату Європи-2010 (U20), чемпіоном Європи-2012 (U-23). Непоганий список, правда ж?

Але це все минуле, тож повернемося у 2018 та півфінал Сателліт Вадуц. Чого тільки коштував перший сет півфінальної гри. Він був однозначно гідний фіналу! Рахунок 31-29! Але, на жаль, не на користь українців. Мабуть, затяжна перша партія далася в знаки і Попов\Ємельянчик далі вже не змогли належним чином протистояти суперникам. Отже, 0-2 на користь Мисківа та Самодая.

12 серпня, неділя
Півфінал
Myskiv/Samoday RUS [10] - Popov/Iemelianchyk UKR [6] 2-0 (31-29, 21-14)

В матчі за третє місце Попов та Ємельянчик не дали жодного шансу польській парі Пашковскі\Лисіковскі бодай подумати про те, що вони можуть претендувати на бронзу Сателліта. Українці у двох сетах розгромили поляків та завоювали бронзові медалі європейського турніру.

Матч за третє місце
Popov/Iemelianchyk UKR [6] - Paszkowski/Lysikowski POL [8] 2-0 (21-12, 21-16)

Вітаємо Сергія Попова та Владислава Ємельянчика з заслуженими бронзовими нагородами та приємними бонусом в 160 очок та 500$!

Відзначимо, що російська пара Миськів\Самодай одержала перемогу у фіналі Сателліт Вадуц-2018! У другому поспіль фіналі турніру цієї серії. Тиждень тому у Любляні вони перемогли словенців Земляк\Покершнік та здобули перше золото цього сезону. А на цей раз Мисків\Самодай у трьох сетах здолали швейцарців Брієр\Хауссенер.

Нагадаємо, що в Сателліт також взяли участь ще одні представники України – Олексій Денін та Денис Денисенко.

Денін\Денисенко потрапили у групу D. Спочатку українці без проблем обіграли господарів змагань, але потім у другому матчі на тай-брейку з рахунком "більше-менше" поступилися швейцарцями. Але українці посіли друге місце в групі D та вийшли в плей-офф Сателліт Вадуц.

Основна сітка. Група D
Gahr/von Deichmann LIE [4] - Denin/Denysenko UKR [13] 0-2 (14-21, 18-21)
Denin/Denysenko UKR [13] - Breer/Haussener SUI [5] 1-2 (21-16, 15-21, 18-20)

Згодом, у "раунді 12" Денін\Денисенко на тай-брейку здолали австрійців Ертл\Сейзер. За збігом обставин у чвертьфіналі Сателліт Вадуц-2018 зустрілися добре знайомий українським вболівальникам Валерій Самодай зі своїм новим напарником Тарасом Миськівом з Росії та українська пара Олексій Денін\Денис Денисенко. За останній тиждень це була вже друга зустріч цих дуетів. Росіяни і українці грали в рамках групового етапу Сателліт Любляна. Тоді перемогу з рахунком 2-0 здобули Миськів\Самодай.

Цього разу Денін та Денисенко зробили висновки з попередньої гри, але, на жаль, нашим хлопцям не вистачило трохи везіння. На нашу думку, матч був дійсно неймовірно захоплюючим, а головне непередбачуваним. Досить звернути увагу на рахунок у сетах!

Основна сітка. Плей-офф. Раунд 12
Ertl F./Seiser AUT [16] - Denin/Denysenko UKR [13] 1-2 (21-18. 19-21, 12-15)
Myskiv/Samoday RUS [10] - Denin/Denysenko UKR [13] 2-1 (20-22, 21-17, 24-22)

Отже, Олексій та Денис завершили свій виступ на Сателліт Вадуц-2018 з досить непоганим результатом - 5 місце, 120 очок та 300$.

Джерело: volleyball.ua