РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Дві перемоги і непогані перспективи

31.01.2021
regina-2-nufvsu-20200131.jpg (153.9 Kb)

В Костополі «Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР» провела чергові матчі у вищій лізі. В рамках 5-го туру рівненські волейболістки приймали гостей з столиці – «Метеор-Інваспорт» та НУФВСУ. Господарки туру виявилися «не гостинними» і здобули зовні дві впевнені перемоги хоча похвилюватися довелося в обох зустрічах.

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"-"Метеор-Інваспорт" 3:0(26:24, 25:13, 25:22)

Спочатку в грі з «Метеором» рівнянки провалили початок зустрічі і «горіли» 4:13! В подальшому «Регіна-2» розпочала переслідування, яке завершилося неймовірним спасінням з рахунку 20:24. У вирішальні моменти лідерство на себе взяла Кароліна Підгурська, яка разом з Аліною Полотай стали найрезультативнішими в матчі.

На куражі рівнянки мали незаперечну перевагу в другому сеті і … І в третій партії повторили провал першої. Знову знайомі 4:13 і знову погоня за втікачками. Щоправда цього разу паритет був встановлений за рахунку 21:21 і в закінченні «Регіна-2» зафіксувала свою перевагу.

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"-НУФВСУ 3:0(25:14, 25:12, 29:27)

Наступного дня вже Анастасія Стрельбицька завдавала найбільше клопотів студенткам НУФВСУ. Рівненські волейболістки впевнено тисли на аутсайдера чемпіонату аж до третьої партії. В третій партії господарки за рахунку 19:13, напевне вирішили що справу зроблено і дещо втратили ниті гри. Рахунок почав скорочуватися, а після того як господарки не використали три матч-боли і взагалі зрівнявся 24:24. Більше того – вже киянки мали два сет-боли. Однак все добре, що добре закінується. «Регіна-2» відбилася, скористалася помилками суперниць і власним блоком закрила партію та матч.

Після цих двох перемог рівненський клуб наразі шостий в турнірній таблиці. Однак вболівальникам не потрібно приділяти особливу увагу цій відносно низькій позиції. Справа в тому, що одразу п’ять команд мають по 8 перемог і для визначення місць використовуються додаткові показики.

Наступні матчі «Регіна-2» проведе проти білоцерківського «Спортліцею» та муніципального «Дніпра». Ці команди не відрізняються стабільністю, знаходяться в нижній частині турнірки і шанси на перемогу в рівнянок однозначно будуть. Тож побажаємо нашій команді успіху.

Поки ж турнірна таблиця набула наступного вигляду:
table-vl-w-20200131.jpg (103.16 Kb)