РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

КАМАЗ-АГРО(Млинів) – чемпіон Рівненської області з волейболу серед чоловічих команд

05.03.2018

В неділю в спортивному залі НУВГП пройшли фінальні матчі, в яких визначились чемпіон та призери чоловічого чемпіонату Рівненщини.

Після відбіркових змагань право виступити у «фіналі чотирьох» вибороли волейболісти Симоніва, Рівного, Великого Вербче та Млинова, які утворили дві півфінальні пари.

І якщо «Нива»(Велике Вербче) без над зусиль обіграла симонівський «Спартак» 3:0 то гра рівненського «Патріота» і млинівського КАМАЗа-АГРО перетворилася на справжнісінький трилер.

Рівняни перші справилися з передстартовим хвилюванням і впевнено 25:20 виграли стартовий сет, а потім з рахунком 31:29(!) другий. І коли одна команда знаходилася в кроці від перемоги, а інша в кроці від поразки в грі наступив злам. Досвіду та майстерності млинівчанам не займати, але напевне, дався взнаки не лише характер. «Патріоту» швидше за все просто не вистачило сил на останній ривок. Ситуація кардинально змінилася і вже третя і четверта партія залишається за КАМАЗом 25:17 та 25:13. Все мав вирішити тай-брейк. КАМАЗ-АГРО, попри всі намагання «Патріоту» змінити перебіг гри, довів справу до перемоги 15:11 та здійснив неймовірний камбек, який прикрашає будь який турнір.

До честі «Патріоту» зазначимо, що така прикра поразка не вибила команду з колії. В грі за бронзу рівняни повністю переграли спартаківців, не дозволивши їм в жодній партії перетнути позначку в 20 очок.

Всі звісно очікували фіналу. «Нива», затративши на півфінал всього 50 хвилин була в більш вигідному становищі ніж минівчани, які затратили на перемогу в півфіналі більш ніж півтори години. Однак вже старт матчу показав, що камазівці знаходяться у відмінній спортивній формі. За рівної гри вони більш чітко діяли у вирішальні моменти і вигравши дві партії 25:23 та 25:22 повели 2:0. Волейболісти з Великого Вербче за будь яку ціну намагалися змінити перебіг подій і третю партію їм вдалося завершити 25:23 на свою користь зменшивши відставання в матчі. У вболівальників Великого Вербче зажевріла надія, проте в цей день сильнішим був КАМАЗ-АГРО! 25:20 в четвертій партії, 3:1 в матчі і КАМАЗ-АГРО – чемпіон Рівненщини.

«Нива»(Велике Вербче) – срібний призер, бронза в рівненського «Патріота»!

Вітаємо чемпіона та призерів змагань з успіхом та бажаємо всім учасникам чемпіонату зростання спортивної майстерності та подальших перемог! До зустрічі в новому сезоні!