РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Команда РАЕС – переможець волейбольного турніру в залік Спартакіади Атомпрофспілки!

30.05.2018
rnpp-team-201805.jpg (2.07 Kb)З 25-го по 27-е травня в с. Коблеве Миколаївської області відбувся перший етап спартакіади підприємств атомної промисловості, одним з видів якого був волейбол.

В волейбольному турнірі прийняли участь команди ХАЕС, ЗАЕС, РАЕС, ЮУАЕС, ЧАЕС та СООП.

За регламентом турніру матчі відбувалися з трьох партій до двох перемог, але приблизна рівність всіх колективів зумовила те, що практично в половині матчів для виявлення переможця довелось грати тай-брейк.

Тож і не дивно, що на фініш турніру команди прийшли щільною групою. В підсумку команди РАЕС(Вараш) та СООП(Жовті Води) здобули по чотири перемоги, а ХАЕС(Нетішин) та ЗАЕС(Енергодар) по три. Довелося рахувати співвідношення виграних та програних партій.

З урахуванням додаткових показників призова трійка набула наступного вигляду: бронза турніру в енергодарців, срібло – у волейболістів Жовтих вод і, вперше в історії цього турніру, переможцем стали атомники з Вараша.

Турнір команда РАЕС провела в наступному складі: Андрій Середа, Іван Романчук, Ігор Поліщук, Ігор Ципан, Сергій Москвич, Олександр Струк, Андрій Скоклюк. Тренер – Андрій Кузнєцов.