РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Насичений вікенд

02.02.2020

В суботу та неділю відбулися матчі чемпіонату Рівненщини серед чоловічих та ветеранських команд. Матчі пройшли в Нетішені та Сарнах.

В Нетішені стартові матчі відіграли представники групи «А» відкритого чемпіонату Рівненської області серед ветеранських команд. В гості до нетішенців завітали волейболісти Рівного і Радивиліва.

Слід зазначити, що господарі виявилися занадто «гостинними» не зумівши зачепитися за очки на власному майданчику. Певним сюрпризом можна вважати гру ВК «Радивилів». Команда, яка минулого сезону не змогла подолати перший етап, цього разу розпочала чемпіонат з двох перемог.

Однак, як показали події в групі «Б», робити висновки по першому туру передчасно. Тож зачекаємо на наступні ігри в цій групі, найближчі з яких відбудуться 1-го березня саме в Радивилові.

Результати 1-го туру групи «А» чемпіонату Рівненщини серед ветеранів 40+:
ВК "Радивилів" – ВК "Нетішин" 2:0 (25:14, 25:17)
"Авангард"(Рівне) – ВК "Нетішин" 2:0(26:24, 25:19)
"Авангард"(Рівне) – ВК "Радивилів" 0:2(9:25, 23:25)

А в Сарнах вже 5-й тур проводили чоловіки. І тут глядачі побачили цікаву і безкомпромісну боротьбу. Лише одна з чотирьох ігор завершилася з рахунком 3:0. Та й то, щоб досягти такого результату господарі догралися с атомниками до рахунку 30:28.

В інших матчах команди вигравали у суперників бодай партію. Тут потрібно виділити волейболістів ВК «Гоща», які двічі протягом туру демонстрували характер і поступившись в стартовому сеті зуміли виграти два наступні.

Ну а найкращий результат продемонстрували господарі – сарненці. Додавши до свого здобутку п’ять очок «Маяк» наздогнав в турнірній таблиці млинівчан і по співвідношенню ігрових очок вийшов на перше місце.