РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Патріот-Рівне» очолив групу Б першої ліги чемпіонату України серед чоловічих команд

13.12.2020

Це сталося завдяки двох поспіль перемог в Івано-Франківську в матчах проти «Володаря-КФВ» з міста Галич та ВК «Борислав».

«Патріот-Рівне» - «Володар-КФВ» 3:2(25:10, 25:17, 16:25, 28:30, 16:14)
«Патріот-Рівне» - ВК «Борислав» 3:1(16:25, 25:18, 25:16, 25:22)

В першій грі з ВК «Володар-КФВ» спочатку все йшло за сценарієм рівнян. «Патріот» впевнено виграв дві стартові партії і напевне це призвело до втрати концентрації. Господарі туру скористалися цим миттєво. Відігравши одну партію в четвертій також пройшовши цілу низку м’ячів на «більше-менше» схили шальки терезів на свою користь 30:28. Довелося грати тай-брейк. П’ята партія пройшла в рівній боротьбі і знову перейшла на «більше-менше». В цей момент рівняни продемонстрували непогану гру в захисті підняли декілька атак галичан і реалізували з другої спроби матч-бол. Важка перемога 3:2. Варто також відзначити командну гру «Патріота». Одразу три гравці набрали по 16 очок. Це Владислав Шевчук, Андрій Гольонко та, капітан команди, Максим Причта.

Останнім часом рівненські команди не часто радують вболівальників подвійними перемогами в турах. Волейболістам «Патріоту» вдалося зламати цю традицію. Наступного дня в матчі з представником Львівщини ВК Борислав рівненська команда здобула ще одну перемогу.

Хоча все починалося не райдужно. Напевне дався взнаки важкий матч напередодні. Волейболісти «Бориславу» з початку матчу створили відчутний відрив в рахунку і впевнено довели справу до перемоги в сеті. Друга партія пройшла за тим же сценарієм тільки суперники помінялися ролями. Вже «Патріот» зі старту почав диктувати свої умови і не менш впевнено залишив партію за собою. В третій партії деякий час команди йшли на одному рівні, а потім «Патріот» захопив лідерство і лише нарощував перевагу в рахунку. Найцікавішим виявився перебіг побій в заключній партії. Рівненські волейболісти захопили лідерство. Супернику вдалося не тільки вирівняти рахунок а й вийти вперед 22:21. Однак чотири очки поспіль які включили в себе і помилку суперника і блок і ейс і результативну атаку принесли третю перемогу рівнянам в чемпіонаті.

Знову потрібно відзначити що лаври кращих бомбардирів матчу розділили декілька гравців. Павло Фабріці і Владислав Шевчук набрали по 14 очок, на очко менше набрав Дмитро Хамський.

Ці перемоги вивели «Патріот» на перше місце. Однак головні конкуренти – волейболісти Житомира та Чернівців мають ігри в запасі. Саме з чернівецькою командою напевне і вирішиться доля путівки до «фіналу чотирьох». Але це буде вже в наступному 2021 році.