РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Перемога і поразка

23.01.2021

Саме такі результати зафіксовані в перших іграх 2021-го року рівненської «Регіни-МЕГУ». В матчах 8-го туру жіночої суперліги, які відбулися у Рівному, рівнянкам протистояли слобожанська «Аланта» та запорізька «Орбіта».

«Аланта» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» 1:3(24:26, 25:19, 21:25, 27:29)

Команди наразі ведуть відчайдушну боротьбу за місця, які дозволять продовжити боротьбу за нагороди в наступному етапі, а для «Аланти» це питання було надважливе. Фактично волейболісткам з Слобожанського потрібно було лише перемагати для збереження шансів і на гру вони настроїлися серйозно.

Тож і не дивно що матч пройшов у впертій, напруженій боротьбі. Весь перший сет «Регіна» балансувала на межі програшу постійно відстаючи в рахунку. І лише наприкінці партії, поступаючись 20:22, господарки таки змогли змінити перебіг подій і на «більше-менше» залишити партію за собою.

Що вдалося на старті матчу не вдалося в другому сеті. «Аланта» знову захопила ініціативу і шансів рівнянкам вже не надала. 1:1.

Третя партія попервах нагадувала попередню. Гості знову володіли ініціативою але ближче до середини сету рівненські волейболістки змогли зібратися і не тільки наздогнати суперниць, а й впевнено 25:21 довести справу до перемоги.

Четвертий сет вийшов самим напруженим в матчі. Вже за традицією старт партії залишився за гравчинями з Слобожанського. І знову рівненській команді вдалося наздогнати суперниць. Розпочалися «гойдалки» в рахунку і 25 очок командам знову виявилося замало для визначення переможця. Лише з четвертої спроби господарки реалізували матч-бол і здобули непросту перемогу

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» 1:3(18:25, 26:24, 21:25, 19:25)

А ця гра мала вже інший підтекст. І «Орбіта» і «Регіна» розцінюються спеціалістами, як одні з претендентів на нагороди. Тож це була чергова проба сил і чергова перевірка для команд, які вирішують серйозні завдання в поточному чемпіонаті.

Старт поєдинку залишився за «Орбітою». Ближче до середини партії гості створили комфортний відрив і спокійно завершили сет на свою користь.

Однак розвинути успіх рівнянки суперницям не дали. Орбіта зібрано провела другу партію і постійно передувала в рахунку. Ціною надзусиль запоріжанки майже вирівняли становище але ключові моменти залишилися за господарками.

Практично в кожній грі є момент про якій можна сказати, що саме він вирішив долю матчу. Так сталося і в цій грі і, нажаль, не на користь «Регіни».

Ведучи в третій партії в рахунку 19:14 рівненські волейболістки не зуміли втримати перевагу і підопічні Гарія Єгізарова(а саме цей відомий спеціаліст очолює «Орбіту») зуміли перехопити ініціативу, здобути перемогу в сеті і внести психологічний злам в гру рівнянок.

«Регіна», звичайно намагалася повернутися в гру але гості, піймавши кураж шансів на камбек в четвертій партії господаркам не залишили.

В підсумку поразка 1:3 і, хоч «Регіна» залишилася на третій сходинці в турнірній таблиці, втримати її буде вкрай не просто. Фініш першого етапу у рівненської команди дуже і дуже складний. Спочатку рівнянки приймуть «Волинь», а далі на них чекають флагмани «Хімік» і «Прометей».

Тож побажаємо «Регіні» вдачі. В таких матчах вона точно знадобиться.