РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Регіна» двічі поступається запоріжанкам

21.01.2017
Регіна-Орбіта

Про перебіг подій в першому матчі наш сайт вже повідомляв. Друга гра туру між цими командами проходила за аналогічним сценарієм.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» – 1:3 (16:25, 25:23, 19:25, 23:25)
«Регіна»: Михальчук, Овезгельдієва, Скорохід, Лозинська, Грицуняк (к), Басанова; Вікторчук (л), Завала, Кара. Тренер – Ігор Тартаковський.
«Орбіта»: Олійник, Савченко, Пасс, Козиряцька-Середа (к), Яструб, Лучко; Кутнякова (л), Лапікова, Є.Перепич. Тренер – Ірина Комісарова.
Судді: О.Осадчий (Чернігів), А.Льопа (Івано-Франківськ).
Тривалість матчу: 83 хв. (21+21+20+21).
21 січня. Рівне. Спорткомплекс НВК№26. 85 глядачів.

В першій партії “Регіна-МЕГУ” повела в рахунку, але до середини ігрового часу запоріжанки переломили хід гри та пішли у відрив. В підсумку здобувши перемогу 16:25.

В другій партії вели рівнянки, і знову не змогли втримати свою перевагу. Все вирішилось на заключних подачах, але вперше за ці дві гри волейболістки “Регіни” змогли краще за суперниць відіграти кінцівку та здобути перемогу з рахунком 25:23 і 1:1.

Нажаль для прихильників рівненської команди, окрім перемоги у вищезгаданій партії волейболістки “Регіни-МЕГУ” порадувати більше не змогли. Наступні дві партії хоч і проходили в запеклій боротьбі, але в кінцівці гості з Запоріжжя були успішнішими. Поразка в третьому сеті 19:25, і у четвертому 23:25.

Після цих матчів “Регіна-МЕГУ” посідає передостаннє, сьоме місце турнірної таблиці, маючи в своєму активі лише три перемоги при тринадцяти поразках.

Наступні ігри у Чемпіонаті України з волейболу серед команд Суперліги “Регіна-МЕГУ” проведе 3 та 4 лютого у Сєвєродонецьку, де зустрінеться з аутсайдером турнірної таблиці “Сєвєродончанкою”.

Джерело: Ритм ТВ