РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» бере впевнений реванш

08.02.2020

В рамках 12-го туру жіночої Суперліги рівненські волейболістки приймали на власному майданчику чернігівський «Університет-ШВСМ». В першому колі представниці Чернігова здобули дві перемоги, але з того моменту пройшли певні зміни і сподівання на реванш були небезпідставні.

Регіна-МЕГУ-ОШВСМ Рівне - Університет-ШВСМ Чернігів
3 : 0 (25 - 13, 25 - 10, 25 - 15)
3 : 0 (25 - 21, 26 - 24, 25 - 10)

В минулому домашньому турі рівненські волейболістки здобули дві перемоги над вінницьким «Білозгаром». І цього разу рівнянки порадували вболівальників двома впевненими звитягами.

В перший ігровий день перевага «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» була беззаперечна. Достатньо подивитися на рахунок партій, щоб зрозуміти перебіг подій 25:13, 25:10, 25:15. Справу було зроблено менш ніж за годину – більш ніж впевнено.

А от другого дня глядачі, принаймні в одній партії побачили справжню боротьбу. Розпочалося все для господарок вдало. Рівнянки зробили комфортний відрив і впевнено тримали перевагу, яка подекуди досягала +8. «Університет» дещо підскоротив відстань але не більше того.

А от в другій партії волейболісткам «Регіни» довелося продемонструвати характер. І таки відрізки вже починають додавати впевненості вболівальникам і, сподіваюся, самим гравчиням. Якщо раніше рівнянки часто-густо припускалися серійних втрат очок в матчах, то останнім часом навпаки – вже їм вдається ламати хід партії, яка невдало складувалася.

Підтвердженням цього став другий сет, під час якого, господарки декілька раз проявляли спортивний характер. Чернігівські волейболістки впевнено відіграли початок і повели 12:5. Але навіть такий перебіг подій не знітив «Регіни». Їм вдалося не просто зрівняти рахунок але й вийти вперед 15:14. Але остаточно перехопити ініціативу не вдалося. «Унверситет» знову повернув собі перевагу і довів рахунок до загрозливих 24:22 на свою користь. Але, як відомо, партія грається до останнього м’яча, що і продемонстрували господарки. Можна говорити, про помилки чернігівчанок на прийомі, але заставити помилятися суперниць це також один з елементів гри. Самовіддана гра «Регіни» втілилася в чотири очки поспіль і виграну другу партію.

Це було потужним психологічним ударам. Боротьба в третій партії була відсутня. «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» повністю домінувала в грі і чернігівчанки лише за один розіграш до матч-болу зуміли вийти на позначку 10.
3:0! Впевнена домашня подвійна перемога! Цей успіх дозволив рівнянкам потіснити «Університет» і вийти на сьоме місце.

Наступний тур «Регіна» за календарем пропускає і вже 28-го лютого в рамках 14-го туру зіграє в Житомирі з тамтешнім «Поліссям». Житомирянки ведуть відчайдушну боротьбу за потрапляння до четвірки, яка продовжить боротьбу за нагороди і матчі з ними стануть серйозною перевіркою для рівненських волейболісток.
Однак «Регіна» по трохи починає привчати своїх вболівальників до перемог. Можливо вдасться здобути і гостьову звитягу? Тож побажаємо дівчатам успіху – так тримати!