РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Регіна-МЕГУ» поступилася в першому матчі плей-офф

06.03.2021

На своєму майданчику рівнянки приймали волейболісток запорізької «Орбіти». Нажаль нав’язати боротьбу гостям не вийшло.

«Регіна-МЕГУ» - «Орбіта-ЗНУ» 0:3 (12:25, 16:25, 22:25)

В першій партії боротьби не вийшло хоча «Регіна» вдало провела стартові розіграші і повела 4:1. Однак в подальшому ініціатива була повністю на боці запоріжанок. Їм вдалося набрати поспіль 6 очок і в подальшому тільки нарощувати свою перевагу. Все це втілилося в підсумкові і досить неприємні цифри першої партії – 12:25.

Зрозуміло, що початок другого сету команди розпочали в різному настрої. Рівнянки здійснили декілька спроб повернутися у гру, але волейболістки «Орбіти» впевнено проводили ключові розіграші постійно, на декілька очок, лідируючи в рахунку аж до середини партії. А з середини партії перевага гостей стала ще помітнішою. Тренерський штаб рівненського клубу спробував вплинути на перебіг подій тайм-аутом та заміною але й це не допомогло. 16:25 в партії і 0:2 в матчі.

Лише в третьому сеті можна говорити про досить рівну боротьбу. Вже традиційно «Орбіта» впевненіше почала і довгий час лідирувала з комфортною перевагою. Проте зусиллями Єфременко, Дударенко та інших гравчинь «Регіні», здавалося, вдалося внести злам в гру. «Орбіта» знаходилася на відстані одного-двох очок і наростити свою перевагу гостям не вдавалося. В рівнянок постійно знаходилися контр-аргументи і суперниць вони в рахунку далеко не відпускали. Більше того на фініші партії після атак Дударенко та Хорольської рахунок взагалі зрівнявся 22:22. Потрібно було ще декілька вдалих дій але… Але дотиснути суперниць не вдалося. Навпаки, саме «Орбіта» більш сконцентровано провела вирішальні розіграші і завершила партію 25:22, а з нею і матч 3:0 на свою користь.

Статистичні дані показують, що «Регіна» програла гру лише за двома компонентами – блок і власні помилки. Саме ці елементи потрібно підтягнути до наступного матчу серії. А наступний матч відбудеться 10-го березня в Запоріжжі. Зрозуміло, що надолужувати згаяне на майданчику суперниць буде важко, але надія є і потрібно чіплятися за свої шанси до останнього.

Побажаємо нашій команді успіху! Серія триває…