РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

«Регіна» продовжила серію поразок

23.12.2018

У 8-му турі суперницями рівнянок були волейболістки Тернополя. Певні сподівання на сприятливий розвиток подій були, проте перервати «чорну» смугу поразок господаркам цього разу не вдалося.

«РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ» - «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ» 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25), 0:3 (15:25, 19:25, 13:25)

Перед звітним туром команди провели матчі в кубку України. І якщо рівнянки вибули з боротьби за трофей то галичанки, навпаки, виконали завданя виходу в наступний раунд, чим показали, що команда потрохи виходить з кризи.

Початок першої гри залишився за господарками. «Регіна» швидко пішла у відрив 7:2 і хоч гостям вдалося наздогнати рівненських волейболісток але ще один ривок господарок розставив все по своїм місцям 25:22 на користь «Регіни». Друга партія пройшла за схожим сценарієм але вже тон гри задавала «Галичанка». Тернопільська команда з старту сет відірвалася в рахунку 7:2 і не випустила переваги 18:25. В третій партії приблизно до середини точилася рівна боротьба, але за рахунку 9:10 візітерки набрали поспіль 7 очок і справу, як кажуть, було зроблено – 20:25. В четвертому сеті ситуація повторилася: за рахунку 13:15 рівненська команда знову пропустили серію з 8 очок поспіль. Тож програш партії 14:25 і матчу 1:3.

Наступного дня лише в другій партії господаркам вдалося нав’язати «Галичанці» боротьбу, довгий час утримувати рівний рахунок, але на фініші знову сильніші волейболістки Тернополя. В першому і третьому сеті перевага гостей була більш відчутна.