РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Бельгія ледь не обіграла Росію у півфіналі чемпіонату Європи U-20

04.10.2020

У Чехії в суботу відбулися півфінальні матчі чемпіонату Європи з волейболу серед молодіжних команд віком до 20 років. В них не тільки визначалися фіналісти цьогорічного турніру, а й дві збірні, які гарантували собі місця від континенту на чемпіонат світу цієї вікової категорії. Він повинен пройти в 2021 році.

В першому матчі збірна Італії без особливих проблем завдала поразки Білорусі 3:0. Цікаво, що італійські волейболісти провели тут вже шість поєдинків і не програли ще жодної партії.

А ось у другому півфіналі ледь не сталася справжня сенсація. Збірна Росії, яку вважали фаворитом у протистоянні з командою Бельгії, відносно легко виграла стартовий сет 25:17. Однак потім бельгійці заграли явно сильніше і досягли позитивного результату в двох наступних партіях 25:19 і 25:18. Були вони дуже близькі і до успіху в четвертому сеті, коли довгий час по ходу його лідирували в рахунку аж до того, як висвітилися цифри 22:21 на їхню користь. І все ж в кінцівці росіяни зуміли врятувати партію, взявши чотири очки поспіль.

На тай-брейку Росія відразу повела 4:1, 8:2. Але бельгійці зуміли створити неймовірне. Вони не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед 11:10. Однак дотягнутися до загальної перемоги їм так і не вдалося. 15:13 на користь росіян і саме вони будуть грати у фіналі.

Чемпіонат Європи U-20. Чехія
Півфінали

Італія - Білорусь 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
Росія - Бельгія 3:2 (25:17, 19:25, 18:25, 25:22, 15:13)
(Цей матч судив український арбітр Володимир Босенко)

Плей-оф за 5 - 8 місця
Франція - Німеччина 3:2 (25:23, 25:21, 18:25, 19:25, 15: 9)
Нідерланди - Польща 3:2 (25:23, 18:25, 25:23, 13:25, 15:13)