РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Епіцентр-Подоляни не зміг пробитися до півфіналу Кубку Виклику

10.12.2020

У Городку Хмельницької області відбувся заключний матч «Турніру чотирьох» групи 3 європейського Кубку Виклику серед чоловіків, в якому зустрічалися переможці вчорашніх поєдинків 1/8 фіналу. Нагадаємо, що напередодні в матчах волейболісти місцевого клубу «Епіцентр-Подоляни» виграли у естонської команди «Сааремаа» з рахунком 3:2, а чеські «Леви» з Праги завдали поразки португальському «Спортингу» 3:1.

На жаль, в першій грі отримав травму і не міг сьогодні допомогти своїм партнерам зв’язуючий подолян Владислав Діденко. Для господарів майданчика це велика втрата і перші хвилини матчу з «Левами» у наших волейболістів зовсім не вийшли. Вони відразу стали поступатися суперникам 0:3, 5:10. Довелося наставнику українців брати тайм-аут. Однак він мало чим допоміг, бо рахунок продовжував зростати на користь чеського клубу 9:15, 13:20, Довелося наставнику «Епіцентру-Подоляни» Юрію Мельничуку ще раз збирати своїх хлопців і вносити корективи. Втім і цей тайм-аут особливо нічого не змінив, адже партію вже неможливо було врятувати 17:25.

Другий сет розпочався з довгого розіграшу, який завершився на користь гостей. Далі чеські волейболісти зробили невеликий заділ в три очки 2:5 і намагалися не тільки його утримувати, а нарощувати свою перевагу 6:10. До честі українських волейболістів, їм вдалося знайти свою гру, в результаті чого вони спочатку наблизилися до суперників 10:11 потім зрівняти рахунок 14:14 та й навіть самі повели 15:14. Але на подачі гравця «Львів» Сміта гості знову пішли вперед 15:18. Потім розрив в рахунку збільшився до п'яти очок 16:21 і навіть до шести 18:24. Проте, наша команда продовжувала боротися і змогла взяти чотири очки поспіль 22:24. А в останньому розіграші після атаки Володимира Сидоренка м'яч потрапив в руки блокуючих, відскочив в українського гравця і впав на підлогу - 22:25.

В третій партії господарі майданчика вперше в цьому матчі повели з різницею в два очки 4:2, що змусило гостей тут же взяти тайм-аут. Він явно пішов на користь «Левам» і незабаром вони вже були попереду 4:5, 5:8. Тепер довелося зупиняти гру Юрію Мельничуку. І хоча відразу цим тайм-аутом не вдалося змінити ситуацію на майданчику, адже чеська команда продовжувала йти все далі і далі 7:11, 9:14, подоляни потім змогли наблизитися до суперників спершу до двох очок 12:14, а трохи пізніше на мінімальну відстань 15:16. В кінцівці сету за рахунку 20:21, наша команда програла три очки поспіль і дозволила суперникам мати відразу кілька матчболів 20:24. І хоча два з них вдалося відіграти, на більшого вже не вистачило. Володимир Остапенко з подачі направив м'яч в аут - 22:25 в партії і 0:3 в матчі.

Склад команди «Епіцентр-Подоляни» в цій грі був таким: Андрій Оробко (набрав 1 очко), Юрій Томін (14), Дмитро Сухінін (8), Володимир Остапенко (7), Богдан Середа (2), Володимир Сидоренко (6) , Денис Фомін (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Юрій Паласюк (3), Олександр Буздуган (2), Ігор Вітюк (0), Владислав Павлюк (0).

Кубок Виклику. Сезон 2020-2021 рр. Чоловіки. 1/4 фіналу. Група 3
Городок (Хмельницька область, Україна)
«Епіцентр-Подоляни» (Городок, Україна) - «Леви» (Прага, Чехія) 0:3 (17:25, 22:25 22:25)

Таким чином, «Леви» вийшли до півфіналу чоловічого Кубку Виклику. А клуб «Епіцентр-Подоляни» став останнім волейбольним представником України, який завершив свої виступи в єврокубкових турнірах сезону 2020-2021 років. Нагадаємо, що раніше з цього Кубку Виклику вибув львівський «Барком-Кажани», а з жіночого Кубку ЄКВ - южненський «Хімік» і СК «Прометей» (Кам'янське).

Джерело: sport.ua