РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Карраро Імоко вперше виграла жіночу Лігу чемпіонів

01.05.2021

В італійському місті Верона завершився фінальний матч Ліги чемпіонів серед жінок сезону 2020-2021 років. В ньому зустрічалися місцевий клуб «Карраро Імоко» з Конельяно і «Вакіфбанк» (Стамбул, Туреччина).

Гра вийшла рівною і тривала понад 2 години 40 хвилин. Суперниці були гідні одні одних і абсолютно не хотіли поступатися. Перші дві партії завершилися з однаковим рахунком 25:22 на користь кожної з команд. Третій і четвертий сет також приніс однаковий результат 25:23 і знову їх опонентки виграли порівну.

Тож доля головного призу вирішувалася на тай-брейку. І тут з рахунком 15:12 успіх був на боці італійських волейболісток.

Ліга чемпіонів ЄКВ з волейболу сезону 2020-2021 рр.
Жінки. Фінал
Верона (Італія). 1 травня
«Карраро Імоко» (Конельяно, Італія) - «Вакіфбанк» (Стамбул, Туреччина) 3:2 (22:25 25:22, 23:25 25:23, 15:12)

Додамо, що «Карраро Імоко» вперше у своїй історії виграла Лігу чемпіонів і стала шостим італійським клубом, який піднімав у себе над головою головний приз найпрестижнішого європейського волейбольного клубного турніру. Щодо команди «Вакіфбанк», то вона залишається чотириразовим переможцем Ліги чемпіонів і вдруге програла у фіналі.

Джерело: sport.ua