РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Олімпійські чемпіони достроково залишають чемпіонат Європи

14.09.2021

Відбулися два заключні матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків. На цій стадії турніру, нагадаємо, збірна України програла Росії 1:3 і вибула з подальшої боротьби за нагороди.

І ось у понеділок сталася, мабуть, поки найгучніша сенсація чемпіонату. Один з фаворитів збірна Франції, яка місяць тому виграла Олімпіаду в Токіо, поступилась команді Чехії. І це при тому, що на нинішньому Євро французи теж виглядали гідно, впевнено здобувши перемоги в усіх п'яти матчах групи D.

Однак чеські волейболісти дуже здорово налаштувалися на цю гру, яка відбувалась у них вдома. Перші дві партії пройшли за переваги господарів майданчика - 25:22 і 25:19. А коли Франція зрозуміла, що поїзд далі може піти без них, і її гравці, нарешті, включили додаткові ресурси, суперників вже було не зупинити. Третя партія завершилася з рахунком 34:32 на користь Чехії.

Восьмим учасником чвертьфіналу стала збірна Словенії, яка виграла у Хорватії 3:1.