РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Переконливий старт у Євролізі!

17.06.2017

Жіноча збірна України перемогла команду Чорногорії у першому матчі Євроліги-2017 у Тбілісі!

Чорногорія - Україна – 0:3 (17:25, 20:25, 14:25)
Чорногорія: Оташевич 5, Перович 16, Мілівойєвич, Мілович 5, Дзакович 4, Іванович 1; Вуйошевич (л), Пейович (л), Цвійович 5, Роганович, Хаджісаліхович 1, Перунічич 5. Тренер – Драган Нешич.
Україна: Денисова 12 (9 – атака, 1 – блок, 2 – подача), Герасимова 4 (2,0,2), Степанюк 23 (20,1,2), Кодола (к) 14 (14,0,0), Новгородченко 1 (0,1,0), Дорсман 10 (7,2,1); Степанчук (л), Трушкіна. Тренер – Гарій Єгіазаров.
Судді: С.Денері (Туреччина), А.Каллейа(Мальта)
Тривалість матчу: 78 хв. (27+27+24).
Набрані очки: 51-75 (атака – 28-52, блок – 11-4, подача – 2-8, помилки суперника – 10-11).
16 червня. Тбілісі. Новий спортивний Палац. 120 глядачів

У квартеті В жіночої Євроліги збірну України вважають основним фаворитом. З огляду європейського рейтингу команд, які виступають у нашій групі, здавалося, що статус фаворита мав би дістатися французській команді. Але у них відбувається зміна поколінь, тому Франція про путівку у наступний раунд, напевне, і не думає. А от українки навпаки - основна ціль перемога не лише у групі, а і в Євролізі. І це не бравада від новачка турніру, це реальне завдання для України.

У стартовій партії проти Чорногорії нервовим виявився тільки стартовий відрізок, у якому балканки, навіть несподіванно для себе повели у рахунку - 3:1. Уже до першої технічної перерви усе стало на свої місця - 8:4 на користь команди Гарія Єгіазарова. Далі відрив від суперниць зростав, мов, на дріжжах - 16:7. Ніякого хвилювання, впевненна гра і як наслідок легка перемога у стартовому сеті - 25:17. Роль головних "забивал" у першій партії узяли на себе Надія Кодола і Анна Степанюк, вдало взаємодіяли зі зв'язуючою Оленою Новгородченко наші перші темпи Світлана Дорсман і Юлія Герасимова. Відзначилися українки і своєю подачею.
Чотири ейси і це тільки у стартовому сеті.
У другій партії малюнок гри на майданчику не змінився. Хіба що тепер у відрив підопічні Гарія Єгіазарова пішли з першого м'яча. Різниця у класі виявилася занадто відчутною, тому нічого дивного у тому, що у середині партії Україна була попереду - 14:4 немає. Після цього чи то розслабленність наших красунь, чи то додаткові резерви чорногорок, але гра дещо вирівнялася. Наприкінці партії розгромом уже і не пахло, хоча наші її виграли переконливо - 25:20.

Під градом українських атак Чорногорія опинилася і у заключному відрізку матчу. Трималася хіба що за рахунок блоку. Не зважаючи на розгромний результат, у цьому компоненті українки суперницям поступилися. Втім, сумнівів у перевазі підопічних Гарія Єгіазарова не виникло у жодному із моментів гри. 25:14 розгром суперника у заключній партії і загальна перемога 3:0.