РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Переможна серія збірної України у Золотій Євролізі продовжилася

29.05.2022

Чоловіча національна волейбольна збірна України провела свій третій матч групового етапу «Золотої Євроліги». У місті Вальядолід наша команда зустрічалася зі збірною Іспанії. До цього поєдинку українці впевнено посідали перше місце у групі В, вигравши обидві зустрічі у хорватів, а іспанці в гостях завдали поразки Данії з рахунком 3:2.

Номінальними господарями майданчика у цій грі були українські волейболісти і значну частину першого сета саме вони вели у рахунку. Щоправда, іспанським гравцям періодично вдавалося наздоганяти суперників, але підопічні Угіса Крастіньша знову йшли вперед. Зрештою сет залишився за нами 25:23.

Друга партія вийшла досить непередбачуваною. То одна команда лідирувала у рахунку (Іспанія 5:8), то інша (Україна 16:10), проте опоненти їх наздоганяли. Найцікавіше тут почалося наприкінці партії, коли ніхто не хотів поступатися. І все ж таки українці досягли позитивного результату 31:29.

І третій сет проходив з перемінним успіхом. Дещо краще почали іспанці, потім українці вийшли вперед. У середині партії їхня перевага досягала п'яти (13:8) та чотирьох очок (16:12). Далі треба було втримати цю перевагу. Але не вдалось. Місцеві волейболісти спершу вирівняли становище 18:18, а потім повели 20:22 та 22:25.

Боротьба за перемогу у матчі продовжилася в четвертій партії. Знову була рівна гра, і до кінця партії суперники прийшли з однаковими показниками 22:22. Саме тут наші хлопці знову виявили витримку та характер, зумівши взяти три очки поспіль – 25:22.

Склад українців був таким: Ілля Ковальов (набрав 13 очок), Юрій Семенюк (10), Віталій Щитков (1), Тимофій Полуян (18), Максим Дрозд (11), Олег Плотницький (22), Горден Брова (ліберо) – стартовий . Додамо, що замін Угіс Крастіньш не проводив.

Золота Євроліга з волейболу. Чоловіки
Група В. 28 травня. Вальядолід (Іспанія)
Україна – Іспанія 3:1 (25:23, 31:29, 22:25, 25:22)

Тепер в українців стало 9 очок після трьох матчів і наші волейболісти продовжують посідати перше місце у групі.
29 травня Україна та Іспанія знову зіграють у Вальядоліді в рамках «Золотої Євроліги».

Джерело: sport.ua