РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Прометей вчетверте поспіль став чемпіоном України

08.04.2023

У п'ятницю в Чернівцях завершився чемпіонат України з волейболу серед жінок Суперліги. В третьому фінальному матчі «Прометей» із Дніпропетровської області знову переміг клуб «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» із Вінниця і завоював золоті медалі.

Лише у першій партії на майданчику точилася рівна боротьба, яка завершилася з рахунком 25:22 на користь «Прометея». Далі перевага чемпіонок країни була просто вражаючою – 25:13 та 25:14.

У складі переможців 20 очок набрала Олександра Міленко, а у переможених 18 очок принесла своїй команді Валерія Якушева.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки. Суперліга
Чернівці. Фінальна серія до трьох перемог. Третій матч. 7 квітня
«Прометей» (Дніпропетровська область) – «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» (Вінниця) 3:0 (25:22, 25:13, 25:14)
Попередні матчі – 3:1, 3:0
Рахунок серії – 3:0

«Прометей» вчетверте поспіль став чемпіоном України. Вінницький клуб вперше став срібним призером, а третє місце також в перший раз завоювала «Аланта» (Дніпро), яка сьогодні трохи раніше виграла третій матч серії за бронзові нагороди.

Далі місця розподілилися так: 4 місце – Збірна України U-17, 5 місце – «Балта» (Одеська область), 6 місце – «Галичанка-ЗУНУ» (Тернопіль), 7 місце – Збірна України U-15.

Джерело: sport.ua