РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Сербія вдруге поспіль стала чемпіоном Європи

08.09.2019

Фінальним матчем Туреччина - Сербія в Анкарі завершився жіночий чемпіонат Європи з волейболу. Нагадаємо, що всього на старт турніру вийшли 24 європейські збірні (в тому числі і волейболістки України) і ось тепер тільки дві з них боролися за головний приз і золоті нагороди.

В першому сеті спочатку попереду були гості 3:6, 6:9. Але турецька команда спершу зрівняла рахунок 9:9, 11:11 а потім сама пішла у відрив 19:14. Все, на що вистачило сил у Сербії, так це скоротити відставання 22:20. І все ж господарі майданчика досягли успіху 25:21.

І другу партію волейболістки Сербії почали краще 1:5, 4:8, 5:11. Тренер турецьких волейболісток взяв тайм-аут, проте він не особливо допоміг його підопічним і різниця в рахунку деякий час не змінювалася, все ті ж «плюс 6» - 7:13, 9:15, 14.20. І хоча збірна Туреччини потім трохи скоротила відставання 21:23, партію взяла команда з Балканського півострова 21:25.

Третій сет також завершився з результатом 21:25 до користь збірної Сербії. По ходу його гості постійно були попереду з перевагою в три-чотири очка і, таким чином, за партіями вони вийшли вперед 1:2.

У дуже запеклій боротьбі пройшла четверта партія. Тут ніхто нікому не хотів поступатися. І хоча більше попереду були сербські волейболістки, в самій кінцівці трохи краще вийшло у Туреччині 25:22.

Отже, доля золотих медалей, титулу і головного призу чемпіонату вирішувалася на тай-брейку. Господарі майданчика, яких дуже голосно підтримували їх невгамовні вболівальники, повели 6:2, потім 7:4, 9:6. Але далі пішли гойдалки - п'ять очок поспіль взяли сербки 9:11. Після цього три очки виграли туркені 12:11. Знову гості видають серію вже в три очка 12:14, заробляючи подвійний матчбол. І з другої спроби збірна Сербії досягає успіху - 13:15.