РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Суперліга (жінки). 10-й тур. Новий видатний ювілей "Хіміка"

03.02.2018
Перші матчі звітного туру повністю виправдали наші прогнози. Лучанки справді гідно боролися в гостях проти южненок, однак діючі чемпіонки України вчергове довели свою перевагу і відсвяткували перемогу, яка в чемпіонатах Суперліги стала для них 60-ю поспіль – вражаюче досягнення! А поразкою «Волинь-Університету-ОДЮСШ» миттєво скористалася «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ», яка впевнено обіграла «Сєвєродончанку» і дуже близька до того, щоби потіснити волинську команду з другого місця в таблиці…

ХІМІК – ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ – 3:0(25:22, 25:18, 25:21)
«Хімік»: Напалкова, Дудник, Карпець, Крайдуба, Бойко, Дрозд; Нємцева (л), Микитюк, Степановська (к). Тренер – Андрій РОМАНОВИЧ.
«Волинь-Університет-ОДЮСШ»: Ужва, Скрипник, Собчук, Осачук, Рудик (к), Даньчак; Карасьова (л). Тренер – Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ.
Судді: Скібицький, Іванов.
Тривалість матчу: 63 хв. (20+19+24).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Бойко – Осачук.
2 лютого. Южний. ФСК «Олімп». 100 глядачів.

Щоби відсвяткувати черговий переможний ювілей, підопічним Андрія Романовича довелося таки добряче постаратися. Адже їхні суперниці, склалося враження, абсолютно не цікавилися рахунком на табло, а відчайдушно боролися за кожен м’яч. І такий настрій їм справді допомагав. В усякому разі, не знітив після локального провалу – 2:5, бо незабаром Марина Скрипник ефектним «ейсом» вирівняла становище – 10:10. Далі на черговий ривок «Хіміка», якому посприяли точні удари Юлії Бойко, «Волинь-Університет-ОДЮСШ» відповіла вдалими атаками Людмили Осачук. І в кінцівку сету суперники зайшли з приблизно рівними шансами. Та все ж вирішальні розіграші краще провели господарки майданчику, а підбила підсумок партії все та ж Бойко.

Другий сет також розпочався з відриву южненок – 7:2, проте невдовзі гості змусили їх наробити кілька помилок у нападі і майже зрівняли рахунок – 13:14. Та своєчасний «втикач» від наставника і новий бомбардирський спалах Бойко, яка того дня явно була в ударі, наблизили «Хімік» до перемоги ще на крок.

Зрештою, кінцівку третьої партії южненські волейболістки також провели розважливіше. І 60-та перемога поспіль у чемпіонатах Суперліги таки стала реальністю!

СЄВЄРОДОНЧАНКА – ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ – 0:3(20:25, 11:25, 18:25)
«Сєвєродончанка»: Нодиршоєва, Луханкіна, Фаринюк, Жук (к), Тетенко, Хворостяна; Петренко (л), Шипілова, Гавриленко. Тренер – Гарій ЄГІАЗАРОВ.
«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»: Мадзар, Стасівська (к), Яковчук, Мельниченко, Єфременко, Дрьомова; Ротар (л), Протянова, Зеневич, Лях. Тренер – Віктор ТУРКУЛА.
Судді: Лемещук, Копач.
Тривалість матчу: 61 хв. (23+18+20).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Жук – Мадзар.
2 лютого. Сєвєродонецьк. ПС «Льодовий». 337 глядачів.

Уже знаючи результат матчу в Южному, волейболістки «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» вийшли на майданчик у піднесеному настрої і, незважаючи на впертий опір підопічних Гарія Єгіазарова, одразу ж взялися до справи з максимальною відповідальністю. Цей порив адекватно відображався на табло. І саме потужні стартові ривки у кожній партії та наступне впевнене збереження гандикапів гарантували тернопільським волейболісткам не тільки перемогу, але й наблизили на відстань одного кроку до довгоочікуваного повернення на другий рядок у таблиці. В разі, якщо в суботу у Южному та Сєвєродонецьку картина двобоїв повториться, то підопічні Віктора Туркули опиняться вище волинянок.

ФАВОРИТ – БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ – 1:3(11:25, 16:25, 25:23, 15:25)

Нічого дивного не сталося і в цьому матчі. Для гостей перемога була значно важливішою в турнірному плані, тож вони її і добилися. Щоправда, не без дострокового переконання у легкому підсумковому успіху, через що вінничанки отримали заслужених «щигликів по носах» у третій партії. Однак далі, знову зібравшись як слід, підопічні Юлії Якушевої таки довели справу до цілком логічного завершення.