РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Українські юнаки програли одноліткам з Білорусі на турнірі EEVZA

10.03.2021

В грузинському Тбілісі тривають ігри чемпіонату Східно-Європейської волейбольної асоціації (EEVZA). Сьогодні, мабуть, ключовим для збірної України в групі А був матч за перше місце з командою Білорусі.

Перші два сети завершилися на користь наших суперників 22:25 і 23:25. Третю партію взяли підопічні Володимира Романцова 25:20. І в четвертому сеті українці цілком могли розраховувати на успіх, ведучи в рахунку 21:20. Але в якийсь момент втратили ініціативу і їм залишалося тільки відігравати один матчбол за іншим. В підсумку самим заробити сетбол не вдалося і поразка в партії 26:28, а в матчі 1:3.

Збірна України виступала в такому складі: Ілля Деренько (набрав 1 очко), Артем Зелінський (2), Ярослав Горобець (17), Едуард Штерік (7), Мирослав Дудник (5), Євген Бойко (16), Микола Джуль (ліберо) - стартовий. На заміну виходили - Віталій Кравченко (2), Гліб Мацухов (1), Микита Шаповалов (3), Назарій Харитонов (0), Денис Дехтяр (0).

Ще в одному матчі групи А збірна Естонії виграла у Вірменії 3:0.