РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Універсіада (жінки). Збірна України гарантувала місце в плей-офф

22.08.2017

Жіноча студентська збірна України здобула другу перемогу – над збірної Канади 3:1 – на Всесвітній Універсіаді, яка триває у Тайбеї.

ращим снайпером у складі нашої збірної, як і напередодні, стала діагональна Анастасія ЧЕРНУХА, яка набрала 24 очки.

В іншому матчі 2-го дня в групі В збірна Аргентини переграла збірну Швейцарії з рахунком 3:2 (14:25, 25:9, 25:18, 24:26, 15:8) і наздогнала аргентинок за кількістю перемог.

Таким чином, українки гарантували собі місце в плей-офф (за 1-8-і місця) і в останньому матчі зіграють зі швейцарками за перше місце в групі (23 серпня, о 10.00)

Україна – Канада – 3:1 (25:19, 25:18, 22:25, 25:20)
Україна: Дегтярьова (к) 8 (2 - атака, 3 – блок, 3 – подача), Дрозд 10 (8,2,0), Карпець 10 (5,2,3), Сильченкова 11 (10,1,0), Чернуха 24 (20/45, 4/11, 0), Кириченко 9 (6,2,1); Нємцева (л), Дудник. Тренер – Андрій Романович.
Канада: Брісбуа 15, Вельтман 11, Отто 4, Касал 3, Корвалл 1, Леа 2; Феоре (л), Дорман 9, Культер 3, Ербін, Жарман 3, Робітайл.
Судді: Чі Чор Вонг (Гонконг), А.Г.Сардесаї (Індія)
Тривалість матчу: 104 хв. (23+25+28+28)
22 серпня. Тайбей. «National Taiwan Normal University Main Сampus Gymnasium». 900 глядачів.

Матч зі збірної Канади склався доволі не так просто для української збірної, як можливо хтось передбачав. Причому вже з самого початку – 2:2, 5:6. На цей момент в активі нашої команди було вже три власні помилки. Втім рівна гра тривала тут лише до середини партії, після чого українські волейболістки взяли гру під свій контроль – 25:19.

В другій партії такий же сценарій. Важкий початок – 5:4, 7:8. Далі підопічні Андрія Романовича зменшили кількість своїх помилок та зробили ривок 8:0. На табло 15:8. Основне навантаження в нападі мали Анастасія Чернуха (7/14) та Катерина Сильченкова (5/12) плюс працював блок на відміну від суперника. Підсумок – 25:18.

В третій партії українки всю дорогу наздоганяли суперника, але погоня не увінчалася успіхом. Підвели власні помилки – до середини третьої партії їх в пасиві збірної України було вже 22 проти 15-ти у суперника. Плюс у канадок полетіла подача – в цьому елементі вони мали перевагу за підсумком матчу (9-5). 22:25 – звитяга Канади.

У четвертій партії українки, здавалося, забезпечили себе спокійну кінцівку – 18:12, 21:12. Але все ж таки полоскотали нерви собі та тренерам, програвши шість очок поспіль – 21:18. Втім і партія, і матч за збірної України. 25:20 та 3:1.