РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

В Лізі чемпіонів визначилися перші чвертьфіналісти

29.01.2021

В Нанті (Франція) у четвер завершився другий тур групи В жіночої волейбольної Лізі чемпіонів. У вирішальному матчі за перше місце, що дає право виходу до 1/4 фіналу, зустрілися команди «Карраро Імоко» з Італії та турецький «Фенербахче». Останніх влаштовувала тільки перемога, причому з рахунком 3:0. Але вже після першої партії все стало на свої місця. Італійки виграли її 25:14. Дві наступні партії завершилися з однаковим результатом 25:18 на користь «Карраро Імоко». Таким чином італійський клуб, набравши максимальні 18 очок і не програвши жодного сету, став першим чвертьфіналістом нинішньої Ліги чемпіонів.

В іншому сьогоднішньому матчі місцевий «Нант» у чотирьох партіях переміг словенський «Кальцит».

Ліга чемпіонів. Жінки
Другий тур. Група В

Нант (Франція).
26 січня
«Нант» (Франція) - «Фенербахче» (Туреччина) 0:3 (22:25, 16:25, 20:25)
«Карраро Імоко» (Італія) - «Кальцит» (Словенія) 3:0 (25:21, 25:11, 25:11)
27 січня
«Нант» (Франція) - «Карраро Імоко» (Італія) 0:3 (20:25, 20:25, 24:26)
«Фенербахче» (Туреччина) - «Кальцит» (Словенія) 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
28 січня
«Нант» (Франція) - «Кальцит» (Словенія) 3:1 (22:25, 25:19, 25:20, 25:21)
«Карраро Імоко» (Італія) - «Фенербахче» (Туреччина) 3:0 (25:14, 25:19, 25:19)

Підсумкова таблиця групи В:
1. «Карраро Імоко» 6 матчів, 6 перемог, 0 поразок, 18 очок, співвідношення партій 18 - 0
2. «Фенербахче» 6, 4, 2, 12, 12 - 7
3. «Нант» 6, 2, 4, 6, 6 - 12
4. «Кальцит» 6, 0, 6, 0, 1 - 18

Також завершився турнір групи А в чоловічій Лізі чемпіонів. Тут достроково переможцем став польський клуб «Закса», який в заключний ігровий день виграв у бельгійського «Ліндемана» 3:1. З таким же рахунком інша польська команда «Скра» обіграла турецький «Фенербахче» і посіла друге місце в групі.

Ліга чемпіонів. Чоловіки
Другий тур. Група А

Белхатув (Польща).
26 січня
«Скра» (Польща) - «Закса» (Польща) 2:3 (23:25, 25:21, 20:25, 25:19, 10:15)
«Фенербахче» (Туреччина) - «Ліндеман» (Бельгія) 3:0 (25:14, 25:19, 25:19)
27 січня
«Закса» (Польща) - «Фенербахче» (Туреччина) 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
«Скра» (Польща) - «Ліндеман» (Бельгія) 3:1 (17:25, 25:20, 25:18, 25:20)
28 січня
«Закса» (Польща) - «Ліндеман» (Бельгія) 3:1 (21:25, 25:16, 25:15, 25:19)
«Скра» (Польща) - «Фенербахче» (Туреччина) 3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:20)

Підсумкова турнірна таблиця групи А:
1. «Закса» 6, 6, 0, 17, 18 - 3
2. «Скра» 6, 4, 2, 13, 14 - 9
3. «Фенербахче» 6, 2, 4, 5, 8 - 14
4. «Ліндеман» 6, 0, 6, 1, 4 - 18

Матчі другого туру в чотирьох інших групах жіночої Ліги чемпіонів пройдуть в період з 2 по 4 лютого, а в чоловічому турнірі - з 9 по 11 лютого.

До чвертьфіналу виходять переможці груп, а також три кращі команди серед тих, які займуть другі місця.

Джерело: sport.ua