РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

В перших півфіналах Кубку ЄКВ перемогли Кнак та Модена

09.03.2023

До матчів волейбольного Кубку ЄКВ серед чоловіків у нинішньому сезоні ми мали особливу увагу, оскільки в бельгійському клубі «Гріньярд», який дійшов до чвертьфіналу, грає український догравальник Назар Гетьман. Але саме на цій стадії бельгійці припинили боротьбу за титул, програвши своїм землякам із «Кнака».

У півфіналі «Кнак» потрапив на одну з двох італійських команд «П'яченцу», яка в цьому протистоянні вважалася фаворитом. Однак у першому матчі вдома «Кнак» виграв досить впевнено 3:0 і тепер має хороші шанси на вихід у фінал. Але для цього бельгійцям на майданчику суперників треба ще досягти успіху як мінімум у двох партіях, або вже в «золотому» сеті, якщо «П'яченца» візьме реванш.

В другій парі півфіналістів зустрічалися італійська «Модена» та польський клуб «Скра». До речі, останніх двічі цього сезону обіграв у Плюс Лізі український «Барком-Кажани». В цьому поєдинку, який проходив у Модені, перемогли господарі майданчика з рахунком 3:1.