РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Волейболісти Італії перемогли в чемпіонаті Європи U-18

16.09.2020

В італійських містах Марсіковетере і Лечче завершилися ігри фінального турніру чемпіонату Європи серед юніорів віком до 18 років. У ньому брали участь вісім команд, які на першому етапі були розподілені на дві групи.

В групі 1 грали Італія, Болгарія, Бельгія та Туреччина, а в групі 2 - Польща, Чехія, Німеччина і Білорусь.

Ось результати всіх матчів в групах:

Чемпіонат Європи з волейболу. Юніори. U-18
Італія. Перший етап
Група 1

Бельгія - Болгарія 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)
Італія - Туреччина 3:2 (28:30, 16:25 25:14, 25:16, 15:7)
Болгарія - Туреччина 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)
Бельгія - Італія 0:3 (21:25, 21:25, 17:25)
Туреччина - Бельгія 0:3 (25:27, 22:25 22:25)
Італія - Болгарія 2:3 (25:16, 13:25, 24:26, 25:21, 11:15)

Підсумкове становище команд в групі 1:
1. Болгарія 3 матчі, 3 перемоги, 0 поразок, 8 очок, співвідношення партій 9 - 2
2. Італія 3, 2, 1, 6, 8 - 5
3. Бельгія 3, 1, 2, 3, 3 - 6
4. Туреччина 3, 0, 3, 1, 2 - 9

Група 2
Німеччина - Білорусь 3:2 (22:25 25:20, 25:23, 22:25 15:10)
Чехія - Польща 0:3 (21:25, 22:25 11:25)
Польща - Німеччина 3:0 (27:25, 25:15, 25:19)
Білорусь - Чехія 0:3 (16:25 21:25, 20:25)
Польща - Білорусь 3:1 (25:12, 22:25 25:13, 25:14)
Чехія - Німеччина 3:0 (25:18, 25:22, 25:13)

Підсумкове становище команд в групі 2:
1. Польща 3, 3, 0, 9, 9 - 1
2. Чехія 3, 2, 1, 6, 6 - 3
3. Німеччина 3, 1, 2, 2, 3 - 8
4. Білорусь 3, 0, 3, 1, 3 - 9

Після цього команди розділилися ще на два квартети. В першому розігрували медалі і місця з 1 по 4, а в другому - місця з 5 по 8.

Плей-оф за 5 - 8 місця
Бельгія - Білорусь 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)
Німеччина - Туреччина 3:1 (24:26, 26:24, 27:25, 25:21)

Матч за 7 місце
Туреччина - Білорусь 3:1 (25:18, 25:22, 22:25 25:17)

Матч за 5 місце
Німеччина - Бельгія 3:1 (27:25, 25:20, 25:27, 25:15)

В підсумку у фінальному матчі чемпіонату Європи зустрілися збірні Італії та Чехії, які перемогли в півфіналі відповідно команди Польщі і Болгарії. Господарі майданчика здобули перемогу в трьох партіях і піднялися на верхню сходинку п'єдесталу пошани. Бронзові нагороди дісталися польським волейболістам, які обіграли в матчі за третє місце збірну Болгарії 3:1.

Півфінали
Чехія - Болгарія 3:0 (25:19, 25:22, 25:19)
Італія - Польща 3:2 (25:22, 16:25 25:13, 20:25, 15:13)

Матч за 3 місце
Польща - Болгарія 3:1 (25:21, 29:27, 23:25 25:23)

Фінал
Італія - Чехія 3:0 (25:23, 25:16, 25:18)

Нагадаємо, що на чемпіонаты Європи серед жінок U-19, який завершився наприкінці серпня в Боснії і Герцеговині, перемогли волейболістки Туреччини.

Єдина збірна від нашої країни, яка візьме участь у фінальному турнірі чемпіонату Європи у віковій категорії U-20, в ці дні завершує свій другий етап підготовки у Харкові і незабаром має вирушити на Євро до Чехії.