РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ

Волейболісти збірної України без проблем впоралися з Фінляндією

08.06.2019

Слідом за жіночої збірної України, яка сьогодні святкувала перемогу над Чехією 3:0, в запорізькому Палаці спорту «Юність» відбувся і матч четвертого туру групи С чоловічий «Золотий Євроліги» з волейболу. Наша команда приймала збірну Фінляндії.

І тут господарі майданчика не залишили суперникам жодних шансів на успіх. Вже у першій партії наші хлопці повели 8:2, 16:11 і завершили її з рахунком 25:16 на свою користь.

Не було в українців особливих проблем і в другому сеті - 8:4, 16:14 21:16 та 25:20. А ось у третій партії збірна України через травму втратила свого капітана Олега Плотницького і фіни тут же наблизилися до нашої команди і навіть вийшли вперед 19:20, 20:21. Однак підопічні Угіс Крастіньш змогли відновити рівновагу, а потім і виграли сет 25:23.

Чоловіча збірна України виступала в такому складі: Максим Дрозд (набрав 4 очки), Роман Хандролін (1). Олег Плотницький (5), Юрій Семенюк (6), Дмитро Віецкий (8), Ян Єрещенко (14), Денис Фомін (ліберо) - стартовий. На заміну виходив Владислав Діденко (0), Олег Шевченко (2).

Ще в одному матчі нашої групи збірна Чехії перемогла Білорусь 3: 1.

Золота Євроліга. Чоловіки. 4-й тур
Група С. 1 червня
Україна - Фінляндія 3:0 (25:16, 25:20, 25:23)
Чехія - Білорусь 3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 25:23)

Турнірна таблиця групи С після четвертого туру має такий вигляд:
1. Білорусь 4 матчі, 3 перемоги, 1 поразка, 9 очок, співвідношення партій 10 - 5
2. Чехія 4, 3, 1, 8, 10 - 7
3. Україна 4, 2, 2, 7, 9 - 7
4. Фінляндія 4, 0, 4, 0, 2 - 12

Результати і календар всіх ігор українських волейболістів в групі С «Золотий Євроліги»:
25 травня Фінляндія - Україна 1:3
29 травня Чехія - Україна 3:2
1 червня Білорусь - Україна 3:1
8 червня Україна - Фінляндія 3:0