-
css fb twitter youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Зубрицький Богдан Дмитрович

05.12.2016
Зубрицький Богдан ДмитровичНародився 3 грудня 1948 року на Івано-Франківщині.

У 1970 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури. З 1970 по 1972 рік працював викладачем кафедри фізичного виховання Тернопільського фінансово-економічного інституту
.
З 1973 року по 1991 рік – асистент, старший викладач, а з 1979 року завідувач кафедри фізичного виховання Українського інституту інженерів водного господарства.

У 1991 році створив професійно-спортивний клуб «Промінь» і на базі волейболістів інституту була створена професійна команда «Промінь», яка за два роки увійшла до складу кращих команд України і грала у суперлізі національного чемпіонату. Був президентом клубу та головним тренером команди. Працював з жіночою командою суперліги України «Полісянка» з м. Рівне.

У 2003році повернувся на кафедру фізичного виховання НУВГП на посаду завідувача кафедри фізичного виховання, яку зараз очолює.

В 2009 році Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», а у 2011 році рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання доцента.

Тренер чоловічої збірної команди НУВГП з волейболу. Кращі досягнення команди: срібні медалі у вищій аматорській лізі України 2012 року, срібні медалі у вищій студентській лізі України 2013 року та срібні призери VІІ Польсько-Українського студентського волейбольного фестивалю 2011 року у м. Біла Подляска (Польща).
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Переглядів: 362 Коментарів: 0
Повернутися назад


Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
РУБРИКИ
-
Рурики Імена: минуле, сучасне і майбутнє рівненського волейболу
 

-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2020 РОФВ