-

-
-

29.06.2020  •  Переглядів:83  •  Коментарів:0  •
bv-ukrchmp-u17-20200629.jpg (90.35 Kb) У Сумах пройшов фінальний тур Зимового чемпіонату України 2020 серед молодших юнаків та дівчат віком до 17 років.

29.06.2020  •  Переглядів:19  •  Коментарів:0  •
bv-champukr-20200629.jpg (134. Kb)З 26 по 28 червня в першій столиці відбувся черговий однозірковий тур чемпіонату України з волейболу пляжного сезону 2020.

22.06.2020  •  Переглядів:103  •  Коментарів:0  •
bv-20200622.jpg (95.03 Kb)19-21 червня на центральному пляжі Запоріжжя відбувся перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу. Рівнянин Владислав Павлюк в парі з Іваном Кривобоком вибороли бронзові нагороди.

09.06.2020  •  Переглядів:25  •  Коментарів:0  •
bv-20200609.jpg (38.6 Kb)Як відомо, в Європі став слабшати карантин і пов'язані з ним обмеження через ситуацію з коронавірусом. Тому все більш конкретно вказуються дати проведення тих чи інших змагань.

02.06.2020  •  Переглядів:37  •  Коментарів:0  •
bv-20200602.jpg (168.95 Kb)Оскільки останнім часом в Україні вимоги карантину до спортсменів стали більш лояльними, то представники пляжного волейболу, нарешті, отримали можливість повноцінно готуватися до літньої частини насиченого змагального сезону.

26.05.2020  •  Переглядів:26  •  Коментарів:0  •
bv-20200526.jpg (104.81 Kb)Міжнародна федерація волейболу (FIVB) оголосила нові терміни кваліфікації на турнір з пляжного волейболу на Олімпійських іграх в Токіо, які через коронавірус були перенесені на 2021 рік.

28.04.2020  •  Переглядів:27  •  Коментарів:0  •
bv-20200428.jpg (58.1 Kb)Міжнародна федерація волейболу (FIVB) прийняла рішення про перенесення чемпіонату світу з пляжного волейболу з 2021 на 2022 рік. Як і передбачалося раніше, він повинен пройти у Римі.

25.02.2020  •  Переглядів:148  •  Коментарів:0  •
onuferychuki-20200225.jpg (30.12 Kb)Рівняни Станіслав та Тимофій Онуфрейчуки посіли друге місце на другому етапі зимового чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 17 років.

18.01.2020  •  Переглядів:319  •  Коментарів:0  •
onufreychuki-20191118.jpg (35.81 Kb)Брати-близнюки з Рівного Станіслав і Тимофій Онуфрейчуки посіли третє місце на турнірі з пляжного волейболу в приміщенні, що пройшов у Запоріжжі, в спорткомплексі «Мотор Січ». Ці змагання відбувалися вп’яте.

08.11.2019  •  Переглядів:822  •  Коментарів:0  •
bv-onufreichuki-20191108.jpg (181.88 Kb)9 місце на 1-му етапі Всеукраїнських змагань з пляжного волейболу у приміщенні посіли рівняни Станіслав та Тимофій Онуфрейчуки.