-
-

Острозькі волейболісти піднялися на п’єдестал міжнародного турніру

07.10.2019

В Острозі завершився Міжнародний турнір із волейболу, присвячений Дню захисника України.

Упродовж 4–6 жовтня в нашому місті за волейбольні трофеї змагалося 8 команд юнаків 2004 року народження. З-поміж гостей турніру були представники Волині, Львівщини, Черкащини, Рівненщини, Києва, а також Республіки Білорусь.

У п’ятницю, 4 жовтня відбулося офіційне відкриття міжнародних змагань. Учасників вітали Віталій Ундір, Олександр Шикер, Оксана Ситницька, Анатолій Лисий, Ольга Стецюк, Сергій Штундер. Того ж дня юні волейболісти зіграли перші партії. Турнір гостинно приймали майданчики Національного університету «Острозька академія» (ректор Ігор Пасічник) та КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. К. Острозького» (начальник Ігор Приступа).

Упродовж двох наступних днів тривали змагання. У неділю, 6 жовтня, волейболісти розіграли фінальні матчі й провели нагородження. Участь у підсумковій частині турніру взяли в.о. начальника відділу з питань молоді і спорту виконкому Острозької міської ради Ольга Стецюк й організатор, головний суддя Сергій Штундер.

За підсумками змагань 8 місце посіла команда з Черкас. Сьомими стали наймолодші учасники турніру – дружина волейболістів із Гродна (республіка Білорусь). Найкращий гравець цієї команди – Матвій Гірша. На шостій сходинці фінішували гості з Нетішина, з-поміж яких відзначили Івана Гуменюка. 5 місце завоювали львів’яни, найкращий гравець із міста Лева – Максим Шумило.

Боротьба за «бронзу» звела на майданчику двох представників Великої Волині – Луцьк і Острог. У запеклій боротьбі сильнішими виявилися господарі майданчика. Отож, Луцьк посів почесну 4 місце (найкращий гравець – Тарас Денисович), острожани стали третіми.

У спортзалі військового ліцею у фінальному поєдинку зустрічалися представники Львівщини та кияни. Хоч гра була доволі рівною, команда міста Сокаль поступилася з рахунком 2:0. Тож на п’єдестал як переможці піднялися гості з КСЛІ, найкращий гравець їхньої команди – Андрій Ботвінко. Команда Сокалю (Львівщина) стала срібним призером турніру. З-поміж цієї дружини відзначили Дмитра Козака. До слова, вихованці Київського спортивного ліцею-інтернату тріумфують в Острозі другий рік поспіль.

«Щиро дякую тим, хто приїхав. Кому сьогодні не поталанило, не засмучуйтеся, кожна поразка – це досвід. Чекатимемо вас тут і наступного року. До зустрічі!» – підсумував Сергій Штундер.

За команду Острозької ДЮСШ грали Назар Власюк, Віктор Новіков, Михайло Степанюк, Владислав Омельчук, Ігор Маліванчук, Іван Калінобродський, Богдан Бодаква, В’ячеслав Синявський, Владислав Новак.