-
-

Триває чемпіонат Рівненського району

15.11.2018

Лише по одній перемозі здобули волейболісти обох квасилівських команд у другому турі відкритого чемпіонату Рівненського району. Подібні результати не дозволяють їм поки потрапити до трійки лідерів змагань.

Так команда Квасилів минулої неділі, 11 листопада, на власному майданчику спочатку поступилася Копиткову – 2:3, а потім розгромила Велику Омеляну – 3:0.

Натомість Квасилів-ІІ цього ж дня гостював у Рівному, де впорався із Новожуковим – 3:1, але «в суху» поступився господарям – 0:3.

Таким чином, Квасилів після двох турів має у своєму активі 6 очок і посідає 4 місце, а Квасилів-ІІ з 3 пунктами знаходиться на передостанній, 8 сходинці таблиці. Лідирує в турнірі команда Рівного, яка виграла усі свої матчі.

Матчі наступного, 3 туру чемпіонату Рівненського району відбудуться 25 листопада. Цього разу Квасилів свої поєдинки проведе у Новожукові, а Квасилів-ІІ – у Корнині.

Джерело: Інший Квасилів