-
-

У Рівненській ОТГ провели Міжнародний турнір із волейболу

19.02.2019

Участь у змаганнях взяло шість команд: «Олютранс» (м. Луцьк), с. Дорогуськ (Республіка Польща) та чотири представники старостинств громади із Гущі, Рівного, Забужжя, Рогових Смолярів.

ХІХ Міжнародний турнір з волейболу на кубок депутата обласної ради Юрія Гупала відбувся в спортивному залі Рівненського ліцею, – йдеться на сайті громади.

Після жеребкування, яке провів головний суддя турніру Павло Оксентюк, команди вишикувались на урочисте відкриття. Завідуючий сектором молоді, дозвілля, спорту та туризму Дмитро Маляс ознайомив команди з порядком проведення турніру. Після цього учасники змагань і глядачі заспівали Гімн України.

У першій групі «Олютранс» виграв у команди з Рівного (2:0) та у представників Рогових Смолярів (2:1), які здолали рівненчан (2:0). У другій групі перемогу святкували гущанські волейболісти, які впевнено перемогли команди із Забужжя та Дорогуська з однаковим рахунком (2:0). Забужці перемогла гостей турніру з Польщі з рахунком 2:0.

Далі фінальні спортивні баталії розпочались при гучній підтримці вболівальників-гущанців, де їх команда впевнено повела в рахунку з «Олютранс». До кінця першої партії рахунок кілька раз змінювався на користь однієї або іншої команди. В залі гучно скандували вболівальники: «Гуща-Гуща», але якась несподівана спортивна фортуна усміхнулась до лучан і вони чудом вирвали перемогу з рахунком 26:24. Окрилені успіхом волейболісти «Олютранс» виграли і другу партію в гущанців.

За п’яте і шосте місця змагалися рівненські волейболісти з поляками і впевнено перемогли з рахунком 2:0. Зустріч сусідів команди Забужжя, Рогових Смолярів закінчилася з рахунком 25:16. У другій партії фортуна була на боці забужців, які перемогли з рахунком 25:21. Долю 3 і 4 місць вирішувала третя партія, яка під шквал спортивних емоцій глядачів, неодноразових хвилин «таймаутів» закінчилась з рахунком 25:22 на користь забужців.

Спортивний кубок, грамоту та грошову винагороду за зайняте І місце отримав капітан команди «Олютранс» Олександр Мельник. Капітан гущанців Тарас Стець за зайняте ІІ місце – спортивний кубок, грамоту, календар та грошову премію, а також особисто, як кращий гравець команди, – спортивну форму під номером “5” від Юрія Гупала. Капітан забужців Іван Зубчик за ІІІ місце – кубок, грамоту, календар та грошову премію, а також особисто, як кращий гравець команди, спортивну шапку.

За зайняте IV, V, VI місця капітани команд Рогових Смолярів, Рівного, Дорогуська – спортивні грамоти, календарі та грошові премії, а їх кращі гравці Іван Домбровський, Віталій Оксентюк, Якуб Олещук – спортивні призи. Також спеціальними нагородами відзначили головного суддю Павла Оксентюка та дівчат-секретарів турніру Єлизавета Кудан і Катерину Прицюк.

Організатори змагань висловлюють слова вдячності Юрію Гупало, виконуючому обов’язки директора КЗ «ЦКДСТ» Рівненської сільської ради Павлу Москалюку за надану фінансову допомогу в проведенні турніру.

Джерело: lyuboml.rayon.in.ua