-
-

Відбулася відкрита першість Костопільської ДЮСШ з волейболу “Весняні ластівки”

22.02.2021

Із 18 по 19 лютого 2021 року проходила відкрита першість Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи “Весняні ластівки” з волейболу серед дівчат 2008 року народження та молодші. У змаганнях взяли участь команди: “ДЮСШ м. Костопіль – 1”, “ДЮСШ м. Костопіль – 2”, “КДЮСШ м. Ковель”, “ОДЮСШ м. Луцьк”, “ДЮСШ м. Червоноград”, “КІВС м. Львів” та “Енергетик м. Львів”.

За результатами дводенних змагань перше місце та золоті нагороди виборола команда – ОДЮСШ м. Луцьк, друге місце посіла команда – ДЮСШ м. Костопіль-1, третє місце та бронзові нагороди здобула команда – ДЮСШ м. Костопіль-2.

Учасників змагань привітали начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради Наталія БІРЮКОВА та директор Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи Віктор МЕЛЬНИК.

Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки, а команда переможець та команди призери окрім солодощів отримали кубки та медалі за зайняті місця.

Джерело: kostopil.one