-
-

Відбувся кубок Сарненського району - 2021

05.06.2021

За підтримки Сарненської міської ради та районної федерації волейболу, 05.06.2021 р. у спорткомплексі "Сарни-Арена", відбувся кубок Сарненського району з волейболу.

Про це повідомляє Віктор Михайлицький на своїй сторінці в fcebook.

У турнірі брали участь 8 команд. У першій групі ВК "Дубровиця" перемогла команди "Темп" (Корост) 2-0, "Олімп" (Сарни) 2-1, педколедж (Сарни) 2-0 та з першого місця вийшли у фінал. У другій групі сильнішим виявився тинненський "Случ", який здолав "Полісся" (Рокитне) 2-0, "Старт" (Любиковичі) 2-0 та поступився команді "Фелікс" (Немовичі) 1-2.

У фіналі ВК "Дубровиця" переміг "Случ" 2-0 та вперше виграв кубок Сарненського району!