-
-

Волеболісти-щасливчики - із "Квасилова"

26.03.2018

Довгоочікувані фінальні ігри Відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2017-18 рр. відбулись 25 березня у спорткомплексі Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи, що у с.Зоря.

Ініціатором та організатором даного змагання стала людина, яка обожнює грати у волейбол – Олександр Мичко. Посприяв йому у допомозі комунальний заклад «Центр спорту Рівненського району».

У волейбольних іграх, які тривали упродовж майже п"яти місяців (з 29 жовтня по 25 березня) узяло участь 9 колективів. Після кількох зіграних турів різко пішли у відрив від суперників чотири колективи, які зберегли свої лідируючі позиції аж до завершення чемпіонату.

Саме цієї неділі відбулись півфінальні ігри між ними, у яких команда «Квасилів» здобула перемогу над колективом «Новожуків», а «Корнин» обіграв «Клевань». Фінальна розв΄язка була неперевершено цікавою, волейболісти боролися з усіх сил до самого кінця своєї гри. Навіть стіни залу не витримували надзвичайно бурних емоцій вболівальників. Важко було визначити фаворита, але доля з суперниками розпорядилася ось так: у грі за третє місце фортуна посміхнулася волейболістам із «Новожукова» , які вибороли бронзову позицію, тоді як гравцям «Клеваня» залишилось змиритися з четвертим місцем; а у фіналі щасливчиком-переможцем чемпіонату став «Квасилів», якому поступився «Корнин», зайнявши срібне друге місце.

Усі чотири команди-півфіналісти отримали певні грошові винагороди від організатора, а трійка призерів – дипломи, кубки, грамоти і медалі від комунального закладу «Центр спорту Рівненського району».