-
-

Володимирець - чемпіон!

13.03.2018

В неділю 11 березня у Володимирецький районний колегіум та ЗОШ №1 приймали чемпіонат району з волейболу. У змаганнях взяли участь шість колективів: Володимирець(селищна рада), Цепцевичі, Кідри, Полиці, ВПУ-29 та команда "Центр" Володимирець.

Згідно системи проведення змагань команди були розбиті на дві групи. Це минулорічні фіналісти - команда "Володимирець" та "Горинь" з Цепцевич, які і стали матками у своїх підгрупах. Після сліпого жеребу до володимирчан приєдналися Полиці та команда "Центр", а до гориничів Кідри та ВПУ-29. Першу свою гру минулорічний чемпіон впевнено у двох партіях з одинаковим рахунком 25-14 переміг у волейболістів з Полиць. А Цепцевичі також у двох партіях впевнено взяли верх у молодих спортсменів ВПУ.

По ходу змагань Полиці перемогли команду "Центр", яка програла свою і другу зустріч команді "Володимирець".

Кідри також у двох партіях завдали поразки юним спортсменам ВПУ. А самою прикрасою цих змаганнь став поєдинок географічних сусідів Цепцевич та Кідер. Хоч і перемога у двох партіях була за горинню та поєдинок виявився дуже напруженим та емоційним. Всю першу партію цього поєдинку кідрівці навздоганяли свого суперника і поступилися з рахунком 25:21. А от у другій волейболісти помінялися ролями. Вже з самого початку поєдинку Цепцевичі програвали своєму супернику десять очок, але знайшли в собі сили і вирвали перемогу з рахунком 25:23.

Фінальна частина пройшла менш драматично та емоційно. Так, вже в четверте в таких змаганнях волейболісти з Полиць не можуть взяти верх над командою з Кідер. Отже вигравши у двох партіях кідрівська "Юність" третя. Другими стали волейболісти з Цепцевич де у фіналі знову програли команді "Володимирець". Команди призери нагороджені кубками та грамотами.