-
-

Завершився Чемпіонат Рівного з волейболу серед чоловічих та жіночих команд

24.04.2019
Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд та серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2019 року серед КФК. Змагання завершилися у підгрупі «ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, професійно-технічні навчальні заклади».

Серед чоловіків змагання відбувалися у спортивних залах Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі та Технічного коледжу НУВГП. В змаганнях взяли участь 8 команд. В підсумку І місце здобула команда Вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі, 2 місце посіли гравці Технічного коледжу НУВГП, 3 місце здобула команда Рівненського професійного ліцею.

У змаганнях серед жіночих команд, що відбувалися у спортзалах Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП та Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі чемпіонами стала команда рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, 2 місце здобули спортсменки з Рівненського коледжу НУБІПУ, 3 місце за командою Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Всього у змаганнях взяли участь 9 команд.