-
-

Змагання з волейболу серед інститутів в залік ХХІІІ універсіади НУВГП

25.10.2021

З 18 по 22 жовтня 2021 року проходили змагання з волейболу серед інститутів в залік ХХІІІ універсіади НУВГП. Команди були поділені на дві підгрупи. Група «А» – ННІБА, ННМІ, ННІОЗ, ННІП та група «В» – ННІАЗ, ННІВГП, ННІЕМ, ННІАКОТ.

4 місце – ННІВГП

У грі за 7 місце команда ННІВГП обіграла команду ННІП з рахунком 2:0 та у грі за 5 місце команда ННІАЗ, з рахунком 2:0, перемогла команду ННІОЗ.

В півфіналах зустрілися команди ННМІ та ННІЕМ, де перемогу з рахунком 2:0 отримала команда механічного інституту, та команди ННІБА і ННІАКОТ, де сильнішою виявилася команда ННІАКОТ – 2:0.

У грі за 3 місце команда ННІБА обіграла команду ННІЕМ з рахунком 2:0.

Чемпіонство змагань виборювали команди ННМІ та ННІАКОТ, в результаті перемога ННМІ з рахунком 2:0.