-
-

-
-

Рівненська пара Підгурська/Паршина посіла друге місце на зимовому чемпіонаті України

21.03.2017

На фінальних етапах зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у юнаків U-17 та дівчат U-15 перемогли головні фаворити.

У Первомайському, що на Харківщині у організаторів дівочого фіналу у віковій категорії U-15 були, як то кажуть, "приємні турботи". 45 команд - це рекорд фіналів зимового чемпіонату України з пляжки! З таким напливом команд організатори справилися "на відмінно", а команди за теплий прийом віддячили самовідданою грою на майданчику. Якщо озиратися на результати фаворитів, то слід зазначити, що головними тріумфаторами первомайського фіналу стали його фаворити. Перша пара посіву із Чорноморська Анна Чечельницька та Дар'я Романюк сподівання своїх наставників виконали, перемігши у фіналі рівненську пару Кароліна Підгурська/Валерія Паршина - 2:0 (21:8, 21:17). У матчі за "бронзу" між одеською парою Крива/Капланська і дуетом з Дніпра Васильєва/Рибальченко також знадобилося дві партії. Перемогли гості з Дніпра - 2:0 (21:18, 22:20).

Зимовий чемпіонат України з пляжного волеболу-2017. Дівчата. U-15.
Фінал.
Чечельницька/Романюк (Чорноморськ) - Підгурська/Паршина (Рівне) - 2:0 (21:8, 21:17)
Матч за третє місце.
Васильєва/Рибальченко (Дніпро) - Крива/Капланська (Одеса) - 2:0 (21:18, 22:20)

У фіналі юнацького чемпіонату України U-17 ажіотажу, який спостерігався у Первомайському, помічено не було. Заявилися 15 пар більшість з яких представляли Закарпатську область. Приїхали не усі учасники у цій віковій категорії, але участь узяли усі найсильніші. Перемогу тут на радість місцевим уболівальникам відсвяткували Валерій Роля і Ростислав Мошак. Матч у фіналі проти представників Херсонщини Олександра Бойка і Дениса Кравченка для тріумфаторів виявився найважчим, хоча і упоралися з суперником Роля/Мошак за дві партії - 2:0 (21:16, 21:18). У матчі за третю позиції красиву перемогу здобув дует з Роздільні Павло Плотнік/Вячеслав Переходнюк, який у напружених трьох партіях здолав пару із Харківщини Курінний/Кришталь - 2:1 (10:21, 22:20, 15:13).

Зимовий чемпіонат України з пляжного волеболу-2017. Юнаки. U-17.
Фінал.
Роля/Мошак (Ужгород) - Бойко/Кравченко (Нова Каховка/Олешки) - 2:0 (21:16, 21:18)
Плотнік/Переходнюк (Роздільня) - Курінни/Кришталь (Первомайський/Лозова) - 2:1 (10:21, 22:20, 15:13)

У календарі змагань зимовго чемпіонату України з пляжного волейболу залишилося провести тільки фінал у старші віковій категорії у юнаків U-19. Цей фінал у Долині, що на Іванофранківщині має стати міжнародним, адже заявки на нього відправили дві пари із Молдови.