В австрійському Відні вчора завершився чемпіонат Європи з пляжного волейболу. У фіналі чоловічого турніру зустрілися спортсмени з Норвегії Мол та Сорум, які нещодавно стали переможцями Олімпійських ігор у Токіо, з дуетом із Нідерландів Боерманс/де Грут. У запеклій боротьбі перемогли норвежці з рахунком 2:1.
В поєдинку за третє місце поляки Хантер/Лосьяк виграли у інших голландців Броувер/Ніувсен 2:0.
Єдина українська пара на цьому турнірі Владислав Ємельянчик і Сергій Попов не змогла вийти з групи, програвши обидва матчі з однаковим рахунком 0:2.
Чемпіонат Європи з пляжного волейболу. Чоловіки Відень (Австрія). 15 серпня Фінал Мол/Сорум (Норвегія) - Боерманс/де Грут (Нідерланди) 2:1 (21:19, 24:26, 15:12)
Матч за 3 місце Хантер/Лосьяк (Польща) - Броувер/Ніувсен (Нідерланди) 2:0 (21:14, 21:19)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів.