-
-

"Олімп"(Рокитне) - переможець ветеранського турніру в Ізмаїлі

08.10.2018

XХI Міжнародний традиційний турнір з волейболу серед ветеранів "Летючий м'яч", присвячений 428-й річниці заснування Ізмаїла стартував у п'ятницю, 5-го жовтня, в Ізмаїльському центрі дозвілля «Портовик». 7-го жовтня відбулося нагородження переможців.

Це найпопулярніші і найвидовищні змагання цього виду спорту в місті і на нього охоче приїздять команди ветеранів волейболу.

На нинішні змагання зібралися 11 команд з чотирьох країн: Латвії, Молдови, Болгарії і України - 6 чоловічих і 5 жіночих команд. Ізмаїл був представлений однією чоловічою командою «Портовик».

Перемогли серед жіночих команд латвійські спортсменки з "Дамас клубас" (Даугвпілс). На другому місці команда "Колос" (Дніпро), третьою стала львівська "Омега". Четверте місце зайняла команда з Кагула (Молдова), і на п'ятому - "Драйв" (Харків).

Серед чоловіків "золотими" призерами чемпіонату стали волейболісти з Рокитного - команда "Олімп". На другому місці - "Портовик". Третє посіли гості з міста Радомир (Болгарія), четверте - у команди з Вулканешти (Молдова), на п'ятому - армійський клуб з Києва і на шостому - "Водник" (Рівне).

Кращим гравцем золотого призера - "Олімпу" - назвали Павла Воронкова, найкращим ізмаїльським гравцем став Олександр Панкратенков, кращої в команді переможниці з Даугавпілса стала Олена Козере.

Джерело: gorod24.info