-
-

Дві поразки на власному майданчику

15.11.2020

Невдало завершилися матчі домашнього, третього туру вищої ліги для «Регіни-2». Гості з півдня виявилися міцними горішками і нанесли молодим рівненським волейболісткам перші поразки в сезоні.

Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК - Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР
3 - 0 (26 - 24, 25 - 17, 25 - 20)

Спочатку «Регіні-2» не вдалося впоратися з миколаївською «Южанкою». Багато що вирішилося в першій партії. Гості майже весь сет були попереду і отримали сетбол за рахунку 24:22. Однак господаркам, використавши помилки суперниць, вдалося зрівняти рахунок і перевести партію на «більше-менше». Проте зрівняти не значить виграти. Не закрили лінію, не якісно прийняли і цім миттєво скористались миколаївські гравчині. 26:24 на їх користь.

Другій сет склався на користь «Южанки». За рівного початку десь з середини партії гості з півдня почали нарощувати відрив і боротьби, як кажуть, не вийшло.

А от в третьому сеті певні шанси були. Команди довгий час йшли на рівних і все мало вирішиться в завершальних розіграшах. Однак за рахунку 20:21 господарки програли чотири м’ячі поспіль. Не допомогла й хвилинна перерва. Десь не вистачило різноманітності в атакувальних діях, десь банально звалився прийом. 20:25 в партії і 0:3 в матчі.

Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР - Фогтланд
1 - 3 (16 - 25, 19 - 25, 25 - 20, 22 - 25)

А наступного дня суперник був ще сильніший. Один з фаворитів цього сезону у вищій лізі – «Фогтланд» з Одещини. І знову, як і напередодні здобути звитягу «Регіні-2» не вдалося. Цю гру, попри виграну одну партію, не віднесеш до категорії впертих поєдинків. Справа в тому, що перевага однієї з команд практично в кожному з сетів була відчутною. І все ж… Все ж шанс у господарок був. Власне про все по порядку.

Перші дві партії виграли впевнено гості, здавалося контролювали перебіг подій і в третій і тут почалися моменти, які могли вплинути на результат гри.

Спочатку в середині третьої партії гості пропустили ривок рівнянок і поступилися. А потім в четвертій партії могли втратити перевагу взагалі.

Волейболістки з Одеської області впевнено лідирували, але за рахунку 23:17 на свою користь «Фогтланд» напевне вирішив, що справу зроблено і ледь не поплатився. «Регіна-2» зуміла набрати поспіль п’ять очок і була в кроці від камбеку. Нажаль дотиснути гостей не вдалося. Невдале страхування і атака суперниць «блок-аут», який не помітив навіть лінійний суддя схилили шальки терезів на бік «Фогтланда».

Ці поразки відкинули «Регіну-2» на п’яту сходинку в турнірній таблиці. Однак вся боротьба ще попереду. Наступні ігри рівнянки проведуть в грудні проти представниць Харківщини «Збірна Харківської обл.-КЗ ХПКСП ХОР» та «Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської обл.-2». Сподіваємося , що ці ігри принесуть вболівальникам Рівненщини більше позитивних новин.