-
-

Гості не дозволили рівненській “Регіні” сподіватися на успіх

10.03.2020

У черговому турі волейбольної Суперліги рівненська «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» приймала новачка всеукраїнських змагань – «Прометей» з Камянського. Проте новачок – навіть дуже серйозний. Спонсори команди не шкодують коштів, тому окрім найкращих українських гравчинь у формі «Прометея» виступають також дві бразилійки та одна болгарка. Тому й не дивно, що каменська команда упевнено лідирує.

Перша партія пройшла за переваги гостей – 25:16. Здавалося, і надалі буде так само. Проте підопічні Петра Хилька лали справжній бій фавориткам. Програючи 11:19, рівнянки змогли перехопити ініціативу і майже наздогнали суперниць. Наставнику гостей Андрію Романовичу довелося брати два тайм-аути, щоб привести свою команду «до тями». Отож, 25:21 – «прометеївки» буквально «вигризли» перемогу.

Третя партія також пройшла у впертій боротьбі, однак гості знову перемогли. Ті ж 25:16 і загальна перемога лідерів. Але рівнянки своєю самовідданістю та жагою боротьби заслужили громові овації уболівальників.

І в повторному матчі волейбольної Суперліги рівненські уболівальники отримали чимало приємних емоцій – хоча й наша «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» поступилася одноосібному лідеру чемпіонату, каменському «Прометею».

Щоправда, «прометеївки» дуже впевнено розпочали суботню гру – очевидно, їхній наставник Андрій Романович достатньо серйозно мотивував їх на гру з рівнянками. Дві перші партії гості виграли -25:16 і 25:12. Здавалося, і в третій партії у них не буде проблем з господарками. Однак «Регіна» думала по іншому. Раз за разом зал «вибухав» оваціями – наші на рівних змагалися з беззаперечним фаворитом Суперліги. Був момент, коли рівнянки вигравали 18:15.

Та досвідчений наставник гостей, маючи в своєму розпорядженні дюжину рівноцінних гравців, зумів переламати хід зустрічі. Гості взяли поспіль чотири очки і вже не дозволили господаркам сподіватися на успіх. Отож, 25:20 – і ті ж 3:0 на користь «Прометея».

Наступних вихідних наші їдуть до Южного, де зіграють з «Хіміком», а через два тижні приймають запорізьку «Орбіту».

Джерело: 7dniv.rv.ua