-
-

«Хлібодар» і «Надія» кваліфікувалися до «фіналу чотирьох»

24.02.2020

У Вараші завершилися змагання групи Б чемпіонату Рівненської області по волейболу серед ветеранських команд. Рідні стіни не допомогли атомникам і вони не скористалися своїми шансами, хоча певні передумови були.

В першій партії стартового матчу між господарями та волейболістами Сарн точилася приблизно рівна боротьба. Однак на фініші сету точнішими були саме гості. Господарі відіграли два сет-боли, проте вирішальне слово залишилося за «Хлібодаром» 25:23. В тому ж ключі проходила і друга партія. І знову саренці впевнено провели кінцівку сету здобувши загальну перемогу з рахунком 2:0.

Важливо, з точки зору турнірної боротьби, була і наступна гра між «Хлібодаром» та «Надією». Рокитнянам потрібно було взяти бодай партію, щоб забезпечити собі участь у фінальному етапі. Але сарненські волейболісти, в складі яких виділявся Ігор Тартаковський, продемонстрували спортивний характер і здобули ще одну чисту перемогу 2:0.

Це означало, що заключний матч в групі між РАЕС та «Надією», перетворився в гру за другу путівку. Причому атомникам потрібно було перемагати з рахунком 2:0. Очікувалося вперте протистояння, однак все вийшло по іншому. Вже в першій партії волейболісти з Рокитного маючи беззаперечну перевагу вирішили всі питання вигравши сет. В подальшому, господарі намагаючись бодай «грюкнути дверима», нав’язали рокитнівським волейболістам боротьбу, яка затягнулася на «більше-менше». Але, напевне, це був не день атомників. Волейболісти «Надії» зуміли і в другому сеті дотиснути господарів. Про впертість гри говорить рахунок 29:27 на користь «Надії». Таким чином гості здобули не тільки перемогу в матчі, а й путівку до фінальної стадії змагань.

Вже в ці вихідні продовжаться змагання в групі А, в якій буде визначено ще два волейбольні колективи, які складуть конкуренцію «Хлібодару» та «Надії» в матчах за нагороди.