-
-

«Маяк»(Сарни) – чемпіон області з волейболу сезону 2018-2019 р.р.!

08.04.2019

Завершився чемпіонат області серед чоловічих команд. Захопливі матчі визначили чемпіонат та призерів. Більшість матчів пройшли у впертій боротьбі і подарували незабутні емоції учасникам та глядачам.

Розпочався другий етап в суботу стиковими матчами за 7-е та 5-е місця. І хоча команди учасниці не претендували на нагороди проти виходили на майданчик не «відбувати номер», а боротися за перемогу. Тому в обох матчах все вирішили тай-брейки. В підсумку 5-е місце вибороли волейболісти «Горбаківа», 6-е – РАЕС(Вараш), 7-е – ВК «Колоденка» і на 8-му – «Полісся-Трейд».

Проте головні матчі відбулися наступного дня коли найсильнішого визначали кращі команди області «Патріот»(Рівне), «Нива»(Велике Вербче), «КАМАЗ-АГРО»(Млинів) та «Маяк»(Сарни).
В півфіналах сарненська команда впевнено переграла ВК «Патріот», а млинівчани в чотирьох партіях виявилися сильнішими за «Ниву».

«Нива» з Великого Вербче, яка минулого сезону фінішувала другою, цього разу задовільнилася бронзовими нагородами. У втішному фіналі представники Сарненського району обіграли рівненських волейболістів.

Ну а найзапеклішим, які і годиться, виявився фінал. Минулорічні чемпіони – команда «КАМАЗ-Агро» та «Маяк» виявилися гідними один одного суперниками, а сюжет за яким пройшов фінал буде згадуватися ще довго. Млинівські волейболісти краще почали гру і вигравши стартові дві партії стояли в одному кроці від нагород. Проте саме в цей момент продемонструвавши характер та бійцівські якості волейболісти «Маяка» зуміли внести здам в гру. Вигравши поспіль три партії саме вони стали чемпіоном Рівненщини в сезоні 2018-2019 років!!!

Вітаємо чемпіона та призерів чемпіонату та бажаємо всім учасникам зростання спортивної майстерності та нових звершень!